Управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

Контроль обґрунтованості видачі листків непрацездатності за I квартал 2021 року

06.04.2021

Фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області у І кварталі 2021 року під час планових та позапланових перевірок закладів охорони здоров’я перевірено 929 листків непрацездатності та 965 листків непрацездатності під час перевірок страхувальників з питань обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.

При здійсненні перевірок закладів охорони здоров’я виявлено: 48 необґрунтовано виданих листків непрацездатності (5,2%), 152 листки непрацездатності виданих з порушеннями Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, або 16,4% від загальної кількості перевірених лікарняних.

За результатами перевірок страхувальників встановлено, що 212 листків непрацездатності видано з порушенням Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, а це більше, ніж кожен п’ятий листок непрацездатності (21,9%) від загальної кількості перевірених.

За результатами перевірок закладів охорони здоров’я Київської області по необґрунтовано виданим (продовженим) листкам непрацездатності Фонду відшкодовано 7 644,52 грн. та попереджено виплат на суму 30 375,03 грн.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України