Управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області
Головна » Діяльність управління » Контроль обгрунтованості видачі листків непрацездатності

Аналіз обґрунтованості видачі листків непрацездатності за І квартал 2022 року

20.04.2022

Протягом першого кварталу 2022 року фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області провели дві планові та 26 позапланових перевірок закладів охорони здоров’я з питань обґрунтованості видачі/продовження листків непрацездатності застрахованим особам, під час яких проаналізовано 185 листків непрацездатності, а також 1455 листків непрацездатності під час перевірок страхувальників.

Всього виявлено 20 листків непрацездатності, виданих з порушеннями Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, у тому числі 11 необґрунтовано виданих та продовжених листків непрацездатності загальним терміном 127 календарних днів. Також виявлено 147 листків непрацездатності, виданих з порушенням Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності.

Попереджена виплата по 7 необґрунтовано виданим/продовженим листкам непрацездатності терміном 108 календарних днів на суму понад 31 тис. гривень.

Фахівці управління взяли участь в роботі 7 засідань обласних медико-соціальних експертних комісій, на яких розглядалися питання щодо продовження лікування тривалохворіючим застрахованим особам з видачою (продовженням) листків непрацездатності або встановлення факту стійкої втрати працездатності (інвалідності).

Проводилась робота з електронним реєстром листків непрацездатності, яка включає постійний моніторинг медичних висновків про тимчасову непрацездатність, роботу з невідповідностями у електронних листках непрацездатності, роботу по зміні причини непрацездатності у разі захворювання або травми, пов’язаної з виробництвом на підставі актів ф. Н-1/П.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України