Управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області
Головна » Анонси та новини » Новини

В управлінні соцстраху Київщини відбулася Zoom-конференція з фахівцями відділень, які проводять перевірки страхувальників

16.09.2022

Оформлення матеріалів перевірок та складання протоколів обговорили під час Zoom-конференції сьогодні, 16 вересня, з фахівцями відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області, які проводять перевірки страхувальників. Йшлося про оформлення матеріалів перевірки страхувальників та складання адміністративних протоколів.

Участь у заході взяли заступниця начальника обласного управління – начальниця фінансово-економічного відділу Людмила Зуб, начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Вадим Грищук, начальниця відділу внутрішнього аудиту Любов Мартиненко та головна спеціалістка юридичного відділу Маріна Харабара.

На конференції зазначено, що під час організації перевірок рекомендовано неухильно дотримуватися вимог Порядку перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України та застосування фінансових санкцій за порушення встановленого порядку їх використання, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 02.10.2020 № 23. Результати перевірки оформлюються у формі акта документальної перевірки, тому було наголошено, що акт є якоюсь мірою обличчям спеціаліста, який проводить перевірку, і Фонду загалом. Фахівці відділення мають бути готовими до перевірки, в тому числі в частині написання акта, проводити аналіз інформації у ЄІАС.

За результатами конференції надано доручення фахівцям відділень забезпечити виконання зауважень та рекомендацій при складанні акта перевірки.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України