Управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області
Головна » Про управління » Управління

11.10.2017

 

 

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі - Управління) утворено постановою Правління Фонду соціального страхування України від 08 лютого 2017 року № 13.

До структури управління входять 9 відділень, які розташовані на території підконтрольній українській владі, а саме: Біловодське відділення управління, Кремінське відділення управління, Лисичанське міське відділення управління, Попаснянське відділення управління, Рубіжанське міське відділення управління, Сватівське відділення управління, Сєвєродонецьке міське відділення управління, Станично-Луганське відділення управління та Старобільське відділення управління.

Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, Основами законодавства України про загальнообовязкове державне соціальне страхування, Кодексом законів про працю України, законами України «Про загальнообовязкове державне соціальне страхування», «Про охорону праці», іншими законами та нормативно-правовими актами, Статутом Фонду соціального страхування України, рішеннями правління Фонду, Положенням про управління та положеннями, затвердженими директором виконавчої дирекції Фонду, наказами виконавчої дирекції Фонду.

 

Основними завданнями Управління є:

1.Реалізація державної політики у сферах соціального страхування  від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах на території Луганської області.

2. Забезпечення надання страхових виплат та соціальних послуг і матеріального забезпечення відповідно до Закону.

3. Організація профілактики страхових випадків.

4. Забезпечення здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров’я незалежно від форм власності у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності.

5. Здійснення контролю за використанням коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності щодо їх надходження та використання, застосування в установленому законодавством порядку фінансових санкцій та накладення адміністративних штрафів.

6. Забезпечення проведення розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат.

7. Забезпечення ведення обліку та звітності щодо страхових коштів.    

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України