Управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області
Головна » Про управління » Відділення » Кремінське відділення упраавління

Кремінське відділення управління

12.10.2017

Кремінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі  Відділення) є відокремленим підрозділом Управління виконавчої дирекції Фонду соціального 

страхування України у Луганській області, утворено відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 10 жовтня 2017 року №50.

Відділення підпорядковане та підзвітне Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі-Управління).

Відділення у своїй діяльності керується Конституцією України, Основами законодавства України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, Кодексом законів про працю України, законами України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, “Про охорону праці”, іншими законами та нормативно-правовими актами, Статутом Фонду соціального страхування України, рішеннями правління Фонду, Положенням про Відділення, затвердженим директором виконавчої дирекції Фонду, наказами виконавчої дирекції Фонду.

 

Основними завданнями Відділення є:

1.    Реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах на території м. Кремінна та  Кремінського району Луганської області.

2.    Забезпечення надання страхових виплат та соціальних послуг, матеріального забезпечення відповідно до Закону.

3.    Організація профілактики страхових випадків.

4.    Забезпечення здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров'я незалежно від форм власності у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності.

5.    Організація здійснення контролю за використанням коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності щодо їх надходження та використання, застосування в установленому законодавством порядку фінансових санкцій та накладення адміністративних штрафів.

6.    Забезпечення проведення розслідування страхових випадків та    обґрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат.

7.    Забезпечення ведення обліку та звітності щодо страхових коштів.

 

Місцезнаходження Відділення: 92900, Луганська область, м. Кремінна, проспект Дружби, будинок 1.

 

В.о. начальника відділення: Пахомова Ірина Володимирівна

Тел. (06454) 2-22-35

email: krem.lg@fssu.gov.ua

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України