Управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Семінар-навчання

24.11.2017

 

 

22 листопада 2017 року у конференц–залі Луганської обласної державної адміністрації за участю спеціалістів відділів медичних та соціальних послуг та експертизи тимчасової непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області було проведено спільний робочий семінар-навчання з керівниками та головами відбіркових комісій закладів охорони здоров’я, управлінь охорони здоров’я, районних територіальних та місцевих територіальних медичних об’єднань, центральних районних лікарень, представниками Департаменту охорони здоров’я щодо роз’яснення нового «Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України», погодженого з Міністерством охорони здоров’я України 23.08.2017р. №3.14-19/1146-17/22760 та затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 р. № 39 (далі- Порядок № 39), який набуває чинності з 01.01.2018 року.

Основна мета заходу – ознайомлення учасників семінару з особливостями вимог, умов, поетапністю та механізмом отримання реабілітаційного лікування для працюючих за новим «Порядком № 39». Присутні мали змогу отримати змістовні інформаційні матеріали. В ході семінару слухачам було надано роздрукований наочний матеріал, а саме: затверджений перелік профілів медичної реабілітації; показань та протипоказань для направлення хворих застрахованих осіб та членів їх сімей на лікування тощо.

Напередодні впровадження в дію принципово нового механізму забезпечення застрахованих осіб лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів присутніми обговорювалися найактуальніші питання, які потребують активної співпраці з робочими органами Фонду. Зокрема:

- організація оперативного та своєчасного інформування закладом охорони здоров’я робочого органу Фонду про потенційну потребу застрахованої особи в подальшому реабілітаційному лікуванні;

- актуальність потреби формування та затвердження переліку відповідальних контактних осіб в кожному профільному лікувальному відділенні закладу охорони здоров’я.

За результатами семінару, маючи на меті конструктиве вирішення питань щодо реалізації прав застрахованих осіб на отримання послуг з реабілітаційного лікування, представниками управління було запропоновано наступне.

-   в кожному закладі охорони здоров’я визначити відділення, в яких перебуватимуть на лікуванні застраховані особи, згідно з переліком показань

-    визначити відповідальних контактних осіб (в вищезазначених відділеннях) для надання оперативної інформації про потенціальних кандидатів для направлення на медичну реабілітацію.

Наприкінці семінару присутні отримали відповіді на запитання з даного напрямку спільної діяльності.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України