Управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області
Головна » Діяльність управління » Юридична діяльність

23.03.2018

Інформаційна довідка

щодо роботи юридичного відділу управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Луганській області

за 2017 рік

 

Основними напрямами роботи відділу юридичної роботи управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області є забезпечення захисту законних прав та інтересів Фонду, в тому числі в судах загальної та спеціальної юрисдикції всіх інстанцій, та надання працівникам Фонду правової допомоги, необхідної для виконання завдань, покладених на Фонд.

Протягом 2017 року були відсутні позови про стягнення моральної (немайнової) шкоди.

Юридичним відділом була проведена активна позовна робота як за позовами РОВДФ, так і за позовами до РОВДФ з питань медичної, професійної та соціальної реабілітації потерпілих на виробництві; одноразової допомоги в разі смерті потерпілого; оскарження дій (бездіяльності) суб’єктів органів влади; стягнення капіталізованих коштів; трудових відносин та з інших питань.

Спеціалістами відділу проводиться робота з відновлення втрачених судових та виконавчих проваджень, заміни сторони у виконавчому провадженні та кредиторів у справах про банкрутство.

Проведена робота з підготовки 168 документів про накладання адміністративних штрафів на суму 30396 гривень. За 2017 рік правопорушниками сплачено штрафів на суму 29393 гривень.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України