Управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області
Головна » Діяльність управління » Надання матеріального забезпечення та страхових виплат

Розмір щомісячних виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей зріс на 11%.

25.05.2020

За підсумками січня-квітня 2020 року загальна сума здійснених щомісячних страхових виплат для осіб, які постраждали внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які мають на них право в разі смерті потерпілого по управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області склала 307,6 млн. грн., з яких 255,8 млн. грн. виплачено для потерпілих на виробництвах вугільної галузі. Видатки за цим напрямом зросли на 28,1 млн. грн., або 10% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2020 року № 249 “Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого”, з 01 березня 2020 року проведено перерахування сум щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та особам, які мають право на щомісячні страхові виплати у разі смерті потерпілого, на коефіцієнт 1,11.

У Львівській області  перерахування страхових виплат здійснено 15 867 потерпілим та членам їх сімей, внаслідок чого виплати щомісячних страхових відшкодувань збільшились на 11 %, а загальні обсяги коштів для забезпечення щомісячних виплат зросли на 8 238,9 тис. грн.

За наслідками проведеного перерахування середній розмір щомісячної страхової виплати потерпілому становить 5 365,82 грн., а для потерпілого шахтаря 6 382,63 грн.

На обліку в управлінні перебуває 15 902 осіб та членів їх сімей, які щомісячно отримують від Фонду страхові виплати, з них 11 147 – потерпілі на виробництвах вугільної галузі та члени їх сімей. У разі стійкої втрати працездатності через виробничі причини Фонд здійснює щомісячні страхові виплати, які компенсують втрачених заробіток залежно від ступеня втрати працездатності. Виплати фінансуються до повного відновлення працездатності або впродовж усього життя.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України