Головна » Доступ до публічної інформації

- Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію

08.09.2017

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

04.09.2017  № 59-ос

 

 

Розмір фактичних витрат

на копіювання або друк  документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є виконавча дирекція  Фонду соціального страхування України та її робочі органи

    

1. Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) – 0,02 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

2. Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) – 0,04 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

3. Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк) – 0,06 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

 

Примітка. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України