Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

02.10.2017

У період з 25 по 29 вересня в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

25 вересня за участю начальника сектору профілактики виробничого травматизму Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Ю.Максименка на базі комунального закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради проведено нараду на тему: «Важливість функціонування СУОП та її роль в попереджені виробничого травматизму».

25 вересня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Талпош провів семінар з керівниками підприємств міста і району з питань охорони праці та пожежної безпеки (Хустський РТЦ і Хустський міський терцентр).

25 вересня у комунальному вищому навчальному закладі «Ковельський медичний коледж» за участю завідувача сектору виробничого травматизму та медичної реабілітації Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Дуди проведено засідання «круглого столу» щодо профілактичної роботи з охорони праці в установі у 2017-2018 навчальному році.

25 вересня заступник начальника відділу профілактики виробничого травматизму - страховий експерт з охорони праці Олександрівського відділення м.Запоріжжя управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С.Чайковський взяв участь у навчанні з питань охорони праці спеціалістів з охорони праці в ДП «Експертно-технічний центр ГУ Держпраці».

25 вересня відбулася нарада з представниками підприємств та організацій Білоцерківського району за участю страхового експерта з охорони праці Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області на тему: «Стан охорони праці на підприємствах, установах та організаціях Білоцерківського району».

25 вересня начальником відділу профілактики виробничого травматизму та медико-соціальних послуг Ю.Архиповим та головним спеціалістом відділу страхових виплат Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області К.Дідоренко проведено семінар-нараду з начальниками структурних підрозділів ТОВ «Полтавський завод кварцового скла» щодо основних напрямів діяльності Фонду соціального страхування України.

25 вересня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у Теофіпольській центральній районній лікарні.

25 вересня за участю заступника начальника Березівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників Березівського ВУЖКГ.

25-29 вересня начальник відділу виробничого травматизму та медичної реабілітації Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у розслідуванні обставин та причин нещасного випадку, який стався у комунальному закладі «Луцька ЗОШ №19».

26 вересня начальник відділу профілактики виробничого травматизму другого Львівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області М.Білань взяв участь у навчанні посадових осіб навчальних закладів з питань охорони праці у Львівському обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти щодо порядку розслідування нещасних випадків на виробництві і порядок відшкодування шкоди потерпілим при настанні нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом.

26 вересня відбулося засідання «круглого столу» у виконкомі Світловодської міської ради щодо справного стану та безпечної експлуатації опалювальних котельнь міста Світловодська в осінньо-зимовий період 2017-2018 років за участю страхового експерта з охорони праці Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області С.Якименка.

26 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Первомайського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області проведено засідання комісії з питань охорони праці у ПП АП «Благодатненський птахопром» стосовно аналізу обставин та причин нещасного випадку на виробництві, який стався на підприємстві 23 червня поточного року.

26 вересня страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області М.Лаверенць спільно з працівниками управління Держпраці в Чернігівській області провів нараду з охорони праці та профілактики виробничого травматизму з працівниками ФГ «Білі Роси» та надав практичну допомогу в удосконаленні СУОП в господарстві.

26 вересня страховим експертом з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області проведено спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці операторів котельнь в учбовому комбінаті Немирівського будівельного технікуму.

26 вересня страховим експертом з охорони праці Харківського відділення управління виконавчої дирекції в Харківській області спільно з головним спеціалістом з умов праці управління праці та соціального захисту населення Харківської райдержадміністрації проведено семінар для працівників ТОВ «Імпакт ЛТД» у с. Пісочин. Обговорені питання дотримання правил техніки безпеки на виробництві, попередження випадків травматизму та професійних захворювань, а також питання щодо прав громадян та гарантій соціального страхування.

26 вересня начальником відділу бухгалтерського обліку та звітності - головним бухгалтером Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області О.Жук проведено семінар з керівниками та головними бухгалтерами підприємств Новоград-Волинського району на тему: «Актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування».

26 вересня відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Охорона праці на деревообробних верстатах» за участю заступника начальника відділення - страхового експерта з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузича.

27 вересня заступник начальника Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Г.Коваленко та страховий експерт з охорони праці відділення О.Старовойт провели нараду для механізаторів ВСК ім. Горького (м. Корюківка) на тему: «Дотримання вимог охорони праці під час посіву озимих та збирання пізніх сільськогосподарських культур. Соціальний захист працівників».

27 вересня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов взяв участь в роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників ПАТ «Чернігівський молокозавод».

27 вересня відбулася нарада у Вінницькій обласній психіатричній лікарні №2 за участю страхового експерта з охорони праці Вінницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області із завідувачами відділень. Обговорено питання навчання та перевірки знань з питань охорони праці та профілактики професійних захворювань.

27 вересня відбулася спільна з управлінням гірничого нагляду головного управління Держпраці у Луганській області перевірка на ВП «Шахта «Золоте» ДП «Первомайськвугілля» за участю завідувача сектору профілактики виробничого травматизму – страхового експерта з охорони праці Попаснянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області.

27 вересня заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Л.Мельник провела семінар із страховим активом Малинського району щодо застосування чинного законодавства в сфері соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

27 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області проведено семінар-навчання з питань охорони праці для спеціалістів центральної районної лікарні, відповідальних за охорону праці.

27 вересня за участю заступника начальника Южненського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено засідання «круглого столу» для роботодавців з питань організації роботи комісії із соціального страхування.

27-29 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяв участь у нарадах і надав методичну допомогу в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в ПП «Горизонт», управлінні державної казначейської служби України у Тростянецькому районі Сумської області, ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод», Гетьманському національному природному парку.

28 вересня страховий експерт з охорони праці Кропивницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області К.Кушнєрова взяла участь у семінарі з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві у ПОГ АПВТ «Фірма Ласка».

28 вересня начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області провела засідання «круглого столу» на тему: «Проблемні питання під час розслідування нещасних випадків та професійних захворювань, перспективні шляхи їх вирішення» зі страховими експертами з охорони праці відділень за участю керівників та представників служб з питань охорони праці підприємств обласного центру, облдержадміністрації, облпрофради, управління Держпраці у Сумській області.

28 вересня в приміщенні Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві під керівництвом заступника начальника відділення Н.Деркач проведено учбовий семінар для голів комісій із соціального страхування, бухгалтерів та юристів підприємств Подільського та Шевченківського районів міста Києва.

28 вересня в Млинівському центрі професійно-технічної освіти за участю заступника начальника відділення - страхового експерта з охорони праці Млинівського відділення управління виконавчої дирекції у Рівненській області В.Рослюка проведено навчання для операторів котельнь, що обслуговують парові і водонагрівальні котли.

28 вересня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на Шепетівському комунальному підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства.

29 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук на базі комунального закладу «Херсонська обласна інфекційна лікарня» відбулося засідання «круглого столу» з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві.

29 вересня за участю начальника Кіровоградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області Л.Набоченко відбулися збори шахтарів, на яких було надано роз’яснення щодо матеріального забезпечення потерпілих: щомісячних страхових виплат та санаторно-курортного лікування.

29 вересня відбулася розширена нарада з керівниками цехів і підрозділів Відокремленого структурного підрозділу колійної машинної станції №127 за участю начальника Снігурівського відділення управлінні виконавчої дирекції Фонду в Миколаївської області щодо порушень та недоліків, виявлених при проведенні 3 ступеню оперативного контролю за станом охорони праці.

29 вересня страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області І.Курган провів навчання з питань охорони праці з педагогічними колективами ЗОШ № 1 та №7 м. Чортків.

29 вересня за участю заступника начальника відділення Южненського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено засідання «круглого столу» для бухгалтерів з питань змін у законодавчій базі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України