Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

09.10.2017

У період з 2 по 6 жовтня в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

2 жовтня головний бухгалтер Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області О.Жук провела для керівників підприємств, головних бухгалтерів м. Новоград-Волинський семінар на тему: «Актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування».

2 жовтня за участю заступника начальника відділення - страхового експерта з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузича відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Охорона праці - невід’ємна частина виробничого процесу».

2 жовтня відбулося засідання комісії «Про спеціальне розслідування нещасного випадку з смертельним наслідком» за участю члена комісії – начальника відділу профілактики виробничого травматизму та страхових виплат Надвірнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області.

2 жовтня у приміщенні Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області відбулося засідання «круглого столу» з питань розслідування нещасних випадків, координації роботи комісій з розслідування нещасних випадків та професійних захворювань.

2-5 жовтня начальник відділу виробничого травматизму та медичної реабілітації Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у розслідуванні обставин та причин нещасного випадку, який стався у ТзОВ «Нотон С».

3 жовтня відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці для юридичних та фізичних осіб-підприємців за участю заступника начальника відділення - страхового експерта з охорони праці Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області В.Рослюка.

3 жовтня начальник відділу соціальних послуг Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Єрмоленко провела в Корюківському районі робочу зустріч із головами та членами комісій із соціального страхування низки підприємств, установ і організацій, де спостерігається значне зростання захворюваності. На зустрічі йшлося про причини росту захворюваності і конкретні заходи для її зменшення.

3 жовтня страховий експерт з охорони праці Новотроїцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Лелеко на базі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Нива» провів семінар-нараду з питань охорони праці.

3 жовтня за участю завідувача сектору – страхового експерта з охорони праці Костянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області відбулася нарада з питань профілактики виробничого травматизму у Костянтинівській філії ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

3 жовтня в ДП «Київський бронетанковий завод» за участю головного спеціаліста відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві А.Охріменка проведено засідання «круглого столу» на тему: «Основні вимоги охорони праці під час виконання робіт із застосуванням драбин».

4 жовтня заступником начальника Вінницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області проведено нараду з керівниками середньої ланки цеху №7 за підсумками розслідування нещасного випадку з штампувальником. Розглянуто обставини, причини, встановлено винних осіб в нещасному випадку та обговорено заходи з усунення причин нещасного випадку.

4 жовтня заступником начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області проведено навчання із «Загального курсу охорони праці» для працівників управління освіти Рогатинської районної державної адміністрації.

4 жовтня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ПАТ «Конотопський хлібокомбінат», де надав консультацію та методологічну допомогу щодо забезпечення надійності й безпечної експлуатації виробничих будівель, споруд та інженерних мереж.

4 жовтня за участю завідувача сектору – страхового експерта з охорони праці Ужгородського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області О.Беседи відбулося засідання «круглого столу» в Закарпатській філії ПАТ «Ощадбанк» на тему: «Основні напрями роботи з попередження виробничого травматизму».

4 жовтня у ПрАТ «МК «Азовсталь» начальником відділу – страховим експертом з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області проведений навчальний семінар з керівниками комбінату, начальниками цехів, працівниками служби безпеки та представниками професійної спілки з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві.

4 жовтня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області в режимі відеоконференції відбулося навчання спеціалістів відділень за напрямом надання медичних та соціальних послуг, яке провів заступник начальника управління - начальник відділу медичних та соціальних послуг М.Свистун.

4 жовтня фахівцями відділу страхових виплат, матеріального забезпечення та контролю Хмельницького районного відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області проведено семінар з керівниками та головними бухгалтерами підприємств на тему: «Актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування».

4 жовтня страхові експерти з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області взяли участь у нараді щодо стану охорони праці у ДФ №3 ПРАТ «Північний ГЗК» та ПАТ КЗК шахта «Октябрьска» з метою профілактики нещасних випадків та професійних захворювань на підприємстві.

4-5 жовтня за участю начальника відділу профілактики виробничого травматизму та медико-соціальних послуг Кременчуцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Н.Луцик проведено спільну нараду керівників та працівників комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». За результатами наради у страхувальника проведено опрацювання та вдосконалення системи управління охороною праці.

4-5 жовтня спеціаліст сектору контрольно-ревізійної роботи Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області В.Остапенко перевірив КП «Житлогосп» та надав консультативно-роз’яснювальної допомогу суб’єкту господарювання.

5 жовтня страховим експертом з охорони праці Вінницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області проведено нараду з профілактики виробничого травматизму із завідувачами бібліотек. Розглянуто порядок та дії керівника при настанні нещасного випадку та порядок його розслідування.

5 жовтня заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Л.Мельник та начальник Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області О.Ющенко провели семінар на тему: «Призначення та виплата матеріального забезпечення».

5 жовтня страховий експерт з охорони праці Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області М.Рибалко взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на підприємстві ТОВ «ТРАНСКОМ».

5 жовтня за участю начальника відділу профілактики виробничого травматизму та страхових виплат Надвірнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області відбулось навчання та атестація операторів котелень відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації.

5 жовтня страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяв участь у засіданні комісії з розслідування нещасного випадку на виробничій ділянці компанії «Заруцький вапняний завод».

5 жовтня за участю працівників Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено лекцію в Овідіопільському РайСТ на тему: «Охорона праці при роботі з ПК та офісною технікою»

5 жовтня за участю завідувача сектору профілактики виробничого травматизму Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Ю.Максименка на базі ПАТ «Дніпровське підприємство ЄРА» проведено нараду з питань профілактики нещасних випадків на виробництві.

5 жовтня в Головному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій України у Донецькій області начальником Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області проведено семінар на тему: «Система управління охороною праці, як система створення безпечних і здорових умов праці на підприємстві».

5 жовтня працівники Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області провели семінар-нараду для бухгалтерів смт. Гусятин щодо профілактики виробничого травматизму, страхових виплат, медичної та соціальної допомоги, санаторно–курортного лікування потерпілих на виробництві. А також щодо виплати допомоги з тимчасової непрацездатності, вагітності і пологів, на поховання.

5 жовтня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області відбулася нарада з бухгалтерами та спеціалістами з контрольно-ревізійної роботи відділень управління щодо порядку притягнення до відповідальності посадових осіб за порушення законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, правильність оформлення перевірок, порядок видачі листків непрацездатності та інше.

6 жовтня страховим експертом з охорони праці Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області під час проведення перевірки стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «Універсал 3000» надано консультативну, методичну та інформаційну допомогу в опрацюванні та впровадженні ефективної системи управління охороною праці.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України