Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

30.10.2017

У період з 23 по 27 жовтня в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

23 жовтня страховим експертом з охорони праці сектору профілактики виробничого травматизму Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук на базі управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області проведено засідання «круглого столу» з питань профілактичної роботи та запобігання нещасним випадкам на виробництві.

23 жовтня завідувачем сектору профілактики виробничого травматизму Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Ю.Максименком на базі Херсонського державного університету проведено засідання «круглого столу» на тему: «Профілактика нещасних випадків на виробництві відповідно до вимог законодавства України про охорону праці».

23 жовтня у державній організації «Прогрес» за участю головного спеціаліста сектору профілактики та розслідування нещасних випадків управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Коблик проведено нараду на тему: «Особливості розслідування нещасного випадку, що стався на підприємстві».

23 жовтня начальником відділу профілактики виробничого травматизму та охорони праці Кам'янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області О.Антошковим проведено нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів, підпорядкованих відділу освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. Вивчалися процедури допуску операторів до обслуговування котлів, проведення відповідних інструктажів з охорони праці.

23 жовтня начальник Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Криворот виступив з лекцією на тему: «Загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» на навчанні з питань охорони праці у Прилуцькому навчальному підрозділі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» Чернігівської обласної ради.

23-25 жовтня начальник відділу виробничого травматизму та медичної реабілітації Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у розслідуванні обставин та причин нещасних випадків, які сталися на підприємствах: ТзОВ «Луцька картонно-паперова фабрика «Україна», ЛСКАП «Луцьксмпецкомунтранс», КЗ «Луцька міська клінічна лікарня».

24 жовтня страховий експерт з охорони праці Бобринецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області О.Волошин взяв участі у засіданні «круглого столу» з питань профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві у відділі освіти молоді та спорту Бобринецької міської ради.

24 жовтня за участю страхового експерта з охорони праці Первомайського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області проведено нараду з посадовими особами і працівниками Первомайської загальноосвітньої школи №12 на тему: «Основні причини нещасних випадків на виробництві та здійснення заходів щодо усунення причин, що призводять до травмування працівників».

24 жовтня завідувачем сектору профілактики виробничого травматизму – страховим експертом з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області О.Проказою проведено нараду з працівниками філії «Старобільська дорожня експлуатаційна дільниця» Дочірнього підприємства «Луганський облавтодор» на тему: «Зимовий травматизм: наслідки, профілактика та дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання робіт в осінньо-зимовий період на автотранспортних засобах».

24 жовтня Крижопільським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області проведено семінар для представників страхувальників та членів комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій.

25 жовтня за участю начальника відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївської області в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на курсах підвищення кваліфікації директорів, інструкторів, інженерів та відповідальних за стан охорони праці в загальноосвітніх закладах області відбулася лекція з питання: «Реалізація завдань Фонду соціального страхування України з охорони праці в Миколаївській області».

25 жовтня начальник управління виконавчої дирекції у Сумській області В.Лаврик провела розширену нараду з питань оформлення медичної документації при проведенні медико-соціальної експертизи потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання за участю керівного складу управління, представників системи охорони здоров’я області та фахівців виконавчої дирекції Фонду.

25 жовтня страховий експерт з охорони праці Дубенського управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р.Гадомський провів консультативний семінар на тему: «Запобігання нещасним випадкам на виробництві» у ТзОВ «Гюалос» та ТзОВ «Склоресурс».

25 жовтня завідувачем сектору профілактики виробничого травматизму – страховим експертом з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області В.Ткаченком проведено семінар з працівниками територіального центру соціального обслуговування ММР ЗО з роз’ясненням Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та на тему: «Профілактика виробничого травматизму на підприємстві».

25 жовтня страховий експерт з охорони праці Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонді в Чернівецькій області надав допомогу в організації пропаганди безпечних методів праці працівникам ПП «Аперо».

25 жовтня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області під головуванням начальника управління Л.Давиденко в режимі «raid call» відбулася нарада з начальниками відділень управління з питань основної діяльності відділень Фонду та інформування за результатами проведеної наради директора виконавчої дирекції Фонду з начальниками управлінь 20 жовтня 2017 року.

25 жовтня відбулося засідання «круглого столу» з роботодавцями ТОВ «Експансія» та ФГ «Камелія-К» з питань організації роботи комісії з соціального страхування та змін у законодавчій базі загальнообов’язкового державного соціального страхування України за участю начальника сектору страхових виплат та матеріального забезпечення та головних спеціалістів Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області.

25 жовтня проведено консультаційний семінар з питань правильності оформлення листків непрацездатності, особливості обчислення страхового стажу застрахованих осіб, правильності нарахування середньої заробітної плати, порядку надання матеріального забезпечення при санаторно-курортному лікуванні для керівників підприємств, що перебувають на обліку у Приморському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області.

25 жовтня у смт. Томаківка за участю начальника Марганецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Д.Буряка та заступника начальника відділення - начальника відділу профілактики виробничого травматизму О.Шморгуна відбулася нарада з керівниками організацій, підприємств, установ та фермерських господарств району, на якій було розглянуто питання щодо зростання профзахворюваності та травматизму за 9 місяців 2017 року та підведено підсумки виробничого травматизму на підприємствах Томаківського району за звітний період поточного року.

25–27 жовтня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у розслідуванні нещасного випадку на виробництві, що стався в ПАТ «Словянські шпалери КФТП» (м. Корюківка), та у розробленні заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку.

26 жовтня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області І.Шулятєва взяла участь в постійно діючому семінарі з охорони праці на тему: «Своєчасність та об`єктивність розслідування нещасних випадків на виробництві. Практика розслідувань. Рекомендовані заходи з профілактики виробничого травматизму». Семінар проводився об`єднанням профспілок Харківської області спільно з КП «Регіональний учбово-методичний центр».

27 жовтня страховий експерт з охорони праці відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Т.Кулач взяла участь у засіданні колегії головного управління Держпраці у Запорізькій області, де вивчалися обставини та причини настання групового нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з працівниками ТОВ «Пром-Інтегра», а також вжиття відповідних заходів реагування.

27 жовтня заступник начальника Бахмутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т.Солод та заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг відділення О.Ромах провели нараду для керівників загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів управління освіти Бахмутської міської ради на тему: «Якісні медичні огляди – запорука здорового колективу. Надання соціальних послуг з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України