Головна » Прес-центр » Новини

Євген Баженков взяв участь у засіданнях "круглого столу" та Комітету Верховної Ради України

09.11.2017

8 листопада 2017 року директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков взяв участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Соціальний діалог як інструмент взаємодії громадянського суспільства і держави», що відбувся в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Метою проведення «круглого столу» стало обговорення питання організації та порядку ведення соціального діалогу як процесу визначення та зближення позицій, досягнення спільних домовленостей та прийняття узгоджених рішень сторонами соціального діалогу.

Також цього дня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з розгляду окремих законопроектів.

Зокрема, розглянуто законопроекти «Про внесення зміни до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (р. №6019), «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (р. №7034) та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (р. №7035).

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України