Головна » Прес-центр » Новини

Відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду

09.11.2017

9 листопада 2017 року відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду.

На засіданні розглянуто організаційні питання щодо проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду.

Зокрема, головою ініціативної групи обрано радника директора виконавчої дирекції Фонду Беліневича Павла Вадимовича та секретарем – начальника відділу забезпечення діяльності колегіальних органів Марчук Людмилу Василівну.

Також визначено зразки заяви інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах та біографічної довідки кандидата на членство у Громадській раді Фонду.

Затверджено перелік документів, які підтверджують легалізацію та всеукраїнський статус інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах, визначено порядок подання та реєстрації документів, затверджено зміст повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду з визначенням дати, часу та місця їх проведення.

Установчі збори відбудуться 14 грудня 2017 року.

Повідомлення про проведення установчих зборів та зразки документів будуть розміщені на веб-сайті Фонду у розділі «Про Фонд – Громадська рада Фонду».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України