Головна » Діяльність Фонду » Медичні та соціальні послуги

Надання медико-соціальних послуг за 9 місяців 2020 року

30.10.2020

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом 9 місяців 2020 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними оперативними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом 9 місяців 2020 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 6688 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 32 внутрішньо переміщені особи.

Впродовж 9 місяців 2020 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 5350 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи - 182 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 10 179 осіб, в тому числі 405 внутрішньо переміщених осіб.

Протягом трьох кварталів 2020 року санаторно-курортним лікуванням забезпечено 732 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, з них 21 внутрішньо переміщена особа.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 2742 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 100 внутрішньо переміщених осіб.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 136 потерпілих на виробництві, в тому числі 11 внутрішньо переміщених осіб.

Виплати на спеціальний медичний догляд отримали 658 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2145 осіб, на побутове обслуговування – 2632 потерпілих, серед яких відповідно 140, 263 та 278 – внутрішньо переміщених осіб.

Також здійснено фінансування витрат на додаткове харчування 99 потерпілим, в тому числі 17 внутрішньо переміщеним особам.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами було забезпечено 90 потерпілих, серед яких 3 внутрішньо переміщені особи.

Крім цього, проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування 3069 особам з інвалідністю, в тому числі 97 внутрішньо переміщеним особам.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, які забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з вимогами постанови правління Фонду від 12.12.2018 № 27 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб», за звітний період складає 939 осіб.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України