Головна » Діяльність Фонду » Медичні та соціальні послуги

Надання медико-соціальних послуг за І півріччя 2022 року

28.07.2022

Забезпечення застрахованих осіб та потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом І півріччя 2022 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом І півріччя 2022 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 2 219 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 2 внутрішньо переміщені особи.

У закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 1 316 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі), у тому числі 30 потерпілих - внутрішньо переміщених осіб.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення за І півріччя 2022 року було забезпечено 6 795 потерпілих, в тому числі 194 внутрішньо переміщені особи.

Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 79 осіб з інвалідністю, із яких 2 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами) було забезпечено 806 потерпілих, серед яких – 18 внутрішньо переміщені особи.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 24 потерпілих, в тому числі – 2 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 592 особи з інвалідністю, на постійний сторонній догляд – 1 866 осіб, на побутове обслуговування – 2 266 потерпілих, серед яких відповідно 127, 234 та 247 – внутрішньо переміщені особи.

Також за І півріччя 2022 року здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 86 потерпілим, в тому числі для 14 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, та слуховими апаратами було забезпечено 32 потерпілих.

Крім цього, впродовж І півріччя 2022 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 2 355 осіб з інвалідністю, в тому числі для 53 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, які забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з вимогами постанови правління Фонду від 12.12.2018 № 27 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб», за звітний період складає 509 осіб.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України