Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

09.01.2018

У період з 2 по 5 січня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

2 січня за участю начальника відділу – страхового експерта з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області М.Овсійчука відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці з працівниками фермерського господарства ім. Шевченка.

2 січня завідувач сектору матеріального забезпечення відділу роботи з потерпілими Бахмутського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Лещенко надала в Центрі надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради консультації з питань матеріального забезпечення застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, оплати лікарняних листків у зв’язку із загальними захворюваннями, вагітністю та пологами.

2 січня страховий експерт з охорони праці Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у роботі комісії з розслідування обставин та причин нещасного випадку, який стався на ВП «Шахта ім. Г.Г. Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля».

3 січня завідувач сектору експертів з охорони праці - страховий експерт з охорони праці Першотравенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області І.Кудіна взяла участь у засіданні комісії з розслідування причин виникнення професійних захворювань у працівників ВСП «Шахтоуправління Першотравенське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

3 січня завідувачем сектору страхових експертів - страховим експертом з охорони праці Покровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Новіковим проведено семінар з охорони праці на тему: «Виконання вимог «Положення про порядок забезпечення робітників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту» у державному підприємстві «Вугільна компанія» Краснолиманська».

3 січня за участю страхового експерта з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Іванова відбувся семінар-нарада з представниками підприємств, установ, організацій, засобів масової інформації Конотопського району на тему: «Поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища шляхом здійснення аналізу факторів та прийняття управлінських рішень».

3 січня страховим експертом з охорони праці Харківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області та головним спеціалістом з умов праці УПСЗН Харківської райдержадміністрації проведено спільний семінар для працівників ТОВ «ОА» ПАРМА» у м. Південне. Обговорено питання дотримання правил техніки безпеки на виробництві, попередження випадків травматизму та професійних захворювань, а також питання щодо прав громадян та гарантій соціального страхування.

3 січня начальник відділу з організації медичної реабілітації Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Самарцева взяла участь у засіданні «круглого столу» з бухгалтерами підприємств, установ, організацій м. Енергодара, на якому надала консультації та роз’яснення щодо нарахування та розрахунку соціальної допомоги.

3 січня за участю страхового експерта з охорони праці Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області у приміщенні відділення відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Проведення інструктажів з питань охорони праці на підприємстві». На засіданні були присутні представники ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 20)», ДП «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 1)», ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 55)».

3 січня начальником управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області О.Буланим та першим заступником начальника управління О.Покровською проведено нараду на базі санаторію ДП «Курорт «Березівські мінеральні води». Під час засідання розглядалися питання організації лікування застрахованих осіб і членів їх сімей в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей.

3 січня в.о. начальника Бережанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Хлопась провів робочу зустріч з відповідальними працівниками Бережанської ЦРКЛ з питань опрацювання Порядку відшкодування витрат за надані послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

3 січня за участю страхового експерта з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбувся семінар-нарада з представниками ТОВ «Агро Технолоджіс» з питань дотримання вимог законодавства та нормативно–правових актів з охорони праці на підприємстві, а також щодо порядку проведення розслідування, ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

3-4 січня відбулися робочі зустрічі начальника відділу з організації медичної реабілітації Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Вереса з головними лікарями та головами ЛКК Нововолинської центральної міської лікарні та ЛКК Іваничівської районної лікарні щодо ознайомлення з переліком курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації для направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування.

4 січня заступник начальника відділення - страховий експерт з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузич провів навчання з питань охорони праці працівників ДП «Дубровицький лісгосп».

4-5 січня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у розслідуванні нещасного випадку на виробництві, який стався у ВСК ім. Горького.

4 січня за участю в.о. начальника Вознесенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області відбулося засідання координаційної комісії по роботі з людьми з інвалідністю.

4 січня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці – страховий експерт з охорони праці Костянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Кондратенко провів нараду на тему: «Взаємодія з відділом нагляду в АПК, ЖКГ, СКС ГУ Держпраці в Донецькій області з виконання превентивних заходів щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві».

5 січня страховим експертом з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козирем проведено нараду з колективом Олешківського міжрайонного управління водного господарства з питань дотримання правил техніки безпеки на виробництві, запобігання випадкам виробничого травматизму та професійної захворюваності працівників.

5 січня відбулася нарада з головними лікарями і представниками комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівська міська лікарня» та комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» за участю в.о. начальника Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області з питань медичної реабілітації застрахованих осіб та членів їх сімей.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України