Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

05.03.2018

У період з 26 лютого по 3 березня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

26 лютого страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у розслідуванні нещасного випадку на виробництві, що стався з працівником КЗОЗ «Менський центр ПМСД».

26 лютого страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Ясочко виступила з лекціями з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму в навчально-учбовому комбінаті Федерації профспілкових організацій області.

26 лютого страховий експерт з охорони праці Кіровоградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області С.Бондаренко з метою запобігання нещасним випадкам на підприємстві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю працівників провела засідання круглого столу за участю працівників ТОВ «Елгран», ПАТ «Кіровоградграніт», ТОВ «Торговий дім Кіровоградграніт».

26 лютого начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Б.Мазур і начальник відділу медичних та соціальних послуг управління В.Соколенко взяли участь у нараді з питання реабілітаційного лікування учасників АТО та застрахованих осіб, що відбулась у комунальному закладі «Обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова», на якій між управлінням та комунальним закладом був підписаний меморандум про співпрацю в напрямі надання послуг з медичної реабілітації застрахованим особам.

26 лютого головні спеціалісти відділу з організації медичної реабілітації Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Т.Степаненко та Л.Демян взяли участь у семінар-нараді працівників КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» щодо практичного запровадження нового механізму забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

26 лютого головний спеціаліст відділу з організації медичної реабілітації Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Н.Козиряцька провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з лікарями кардіологічного відділення КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» щодо направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, оформлення висновку ЛКК.

26 лютого відбулася робоча зустріч начальника Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Якименко, начальника відділу з організації медичної реабілітації Л.Вереса з головою ЛКК Нововолинської центральної міської лікарні Р.Старицьким щодо організації медичної реабілітації застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

26-27 лютого спеціалісти відділу з організації медичної реабілітації Дружківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели зустріч з головним лікарем, завідувачами відділень КЛПУ «Міська лікарня №2» та завідувачами і лікарями амбулаторій №№ 1, 2, 5 КЗ «ЦПМСД» м. Дружківки з питання направлення застрахованих осіб на відновлювальне лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

26-27 лютого страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався в Хустській спеціалізованій школі № 3.

27 лютого начальник відділу з організації медичної реабілітації - страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області В.Яковишин взяв участь у нараді, що відбулася в Костопільській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості з соціальними партнерами щодо спільних подальших дій, націлених на вирішення особистих та соціальних проблем клієнтів служби зайнятості.

27 лютого головний спеціаліст сектору медичних та соціальних послуг Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області провела зустріч з відповідальними особами та керівним складом закладів охорони здоров’я щодо забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей послугами з лікування після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

27 лютого за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області відбулося засідання круглого столу з представниками роботодавців, профспілок, медичних закладів на тему: «Профілактика професійних захворювань. Виявлення на ранніх стадіях захворювань. Проведення медоглядів працівників певних професій та виконання оздоровчих заходів заключних актів медичного огляду працівників. Підвищення ефективності взаємодії між установами при проведенні роботи зі складання санітарно-гігієнічних характеристик умов праці та розслідувань професійних захворювань».

27 лютого страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Пензій взяв участь у виробничій нараді з відповідальними спеціалістами з питань охорони праці та керівниками структурних підрозділів ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина». Під час наради було надано допомогу в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці, у розробленні інструктажів з охорони праці, проведено роз’яснення нормативно-правових актів з охорони праці.

27 лютого відбулося засідання робочої комісії з проведення обласного огляду–конкурсу «Краще підприємство з охорони праці» за участю представників управління виконавчої дирекції Фонду, управління Держпраці, профспілок та роботодавців Івано-Франківської області.

27 лютого страховим експертом та головним спеціалістом Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області проведено зустріч з директорами шкіл та завідувачами дитячих садочків відділу освіти Гусятинської селищної ради, яка входить до Гусятинської ОТГ, щодо впровадження нового порядку направлення застрахованих осіб на відновлювальне лікування з 01.01.2018 року.

27 лютого начальник Бережанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Хлопась взяв участь у нараді з фізичними особами - підприємцями з питань опрацювання порядку забезпечення послугами з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів та отримання ними матеріального забезпечення.

27 лютого в Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації проведено нараду «Про стан охорони праці та виробничого травматизму на підприємствах Святошинського району за 2017 рік», у якій взяла участь начальник відділу профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Бочарова.

27-28 лютого начальник та головний спеціаліст Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області провели робочу зустріч з головами комісій з соціального страхування ДП «Берегометське лісомисливське господарство» та відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації з метою роз’яснення щодо запровадження з 01 січня 2018 року механізму забезпечення соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

28 лютого за ініціативи працівників управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області та з метою розширення спільних дій у підвищенні ефективності профілактики виробничого травматизму та професійної захворюваності під головуванням начальника управління Б.Мазура відбулася нарада на тему: «Стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах, в установах та організаціях Дніпропетровської області у 2017 році».

28 лютого начальником відділу з організації медичної реабілітації Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Звягільською проведено зустріч з лікарями Центральної міської лікарні м. Торецька з питання щодо організації забезпечення лікуванням застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

28 лютого за участю страхового експерта з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир відбулася нарада з колективом Ювілейної сільської громади з метою проведення профілактичної роботи з охорони праці щодо запобігання випадкам виробничого травматизму та професійної захворюваності працівників.

28 лютого начальник Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області В.Жук взяв участь у засіданні комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Енергодарській міській раді, на якому розглянули питання щодо моніторингу стану забезпечення безбар’єрного доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

1 березня відбулася зустріч начальника відділу з організації медичної реабілітації Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області С.Черкасової з головою ЛКК у Рівненській центральній районній лікарні з питань організації медичної реабілітації застрахованих осіб.

1 березня за участі начальника відділу з профілактики страхових випадків – страхового експерта з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області В.Соф’яка та представників Калуського відділення управління відбулася нарада з питань профілактики виробничого травматизму з керівниками та спеціалістами служби з охорони праці підприємств м. Калуша та Калуського району.

1 березня у приміщенні Ярмолинецького технологічного ліцею (смт Ярмолинці) відбувся семінар для голів первинних профспілкових організацій закладів та установ освіти Ярмолинецького району, на якому головний спеціаліст Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Туріца повідомила про зміну методики забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб за кошти Фонду, спрощення та збільшення ефективності, а також про надання пацієнту відновлювального лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за його вибором.

1 березня у Вітовському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області проведено семінар-нараду для лікарів закладів сімейної медицини Корабельного району з питань лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

2 березня начальник Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Л.Пророк виступила на семінарі за участю головних бухгалтерів, фінансових працівників підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців Новгород-Сіверського району на тему: «Надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам та потерпілим на виробництві».

2 березня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області О.Буланий взяв участь у засіданні журі VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» за запрошенням головного управління Держпраці у Харківській області. Проведення заходу відбулось з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні та з метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання високої культури безпеки, акцентування уваги майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках серед дітей та молоді.

2 березня начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області Л.Кириченко взяв участь у семінарі для профспілкових активістів Харківської обласної профспілки працівників охорони здоров’я України з інформацією щодо змін у порядку проведення реабілітаційного лікування застрахованих осіб.

3 березня відбулася нарада з головами профспілок залізничних організацій, комунальних організацій і закладів освіти щодо вирішення питання медичної реабілітації застрахованих осіб за участю начальника Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області І.Ткач.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України