Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

10.04.2018

У період з 2 по 6 квітня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

2 квітня заступник начальника Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області провів нараду з лікарями КМУ «Клінічний пологовий будинок № 1» з питань проведення реабілітаційного лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду з 1 січня 2018 року.

2 квітня страховим експертом з охорони праці Мукачівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області М.Гребінь проведено нараду з працівниками ТОВ «ЕНО МЕБЛІ ЛТД» з питань безпечних умов праці на виробництві.

2 квітня начальник відділення та начальник відділу страхових виплат, матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області Л.Григораш та Л.Клименко провели зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні в КЗ «Олександрійська ЦРЛ» та міському комунальному лікувально-профілактичному закладі «Міська лікарня № 1» міста Олександрії.

2 квітня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С.Чайковський взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «АБИС».

2 квітня страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області М.Мельник взяла участь у семінар-нараді на тему: «Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю».

2 квітня за участю начальника Броварського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулося засідання круглого столу на тему: «Призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам».

2 квітня страховий експерт з охорони праці Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Гринькевич провів нараду з керівниками та відповідальними за стан охорони праці особами підприємств, установ та організацій Дунаєвецького району.

2 квітня начальник Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Плащова провела нараду з працівниками управління Державної казначейської служби України у Білопільському районі з питання медичної реабілітації застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

2 квітня за участю страхового експерта з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області М.Овсійчука відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці для працівників відділу культури і туризму Здолбунівської РДА.

2–5 квітня страховий експерт з охорони праці Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у комісії з розслідування нещасного випадку на підприємствах: ТОВ «Євровуд Україна», ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ», ТОВ «Татрафан», ТОВ «Санрайз».

2-6 квітня страховий експерт з охорони праці Липовецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області провів робочу нараду з керівниками фермерських господарств Липовецького району щодо соціального захисту працівників, розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, організації охорони праці у фермерських господарствах.

3 квітня страховий експерт з охорони праці Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області А.Ляшук взяв участь у засіданні комісії ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» щодо зменшення виплати одноразової допомоги потерпілому.

3 квітня начальник Іванківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області провів семінар-нараду з керівниками та працівниками сільськогосподарських агроформувань Іванківського та Поліського районів з питань організації і безпечного проведення робіт по транспортуванню, зберіганню, застосуванню пестицидів та агрохімікатів.

3 квітня страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області В.Пензій взяв участь у семінар-нараді з охорони праці у виконавчому комітеті Роменської міської ради стосовно нещасних випадків на підприємствах міста та району за перший квартал 2018 року.

3 квітня заступник начальника Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Ю.Беркут та завідувач сектору з організації медичної реабілітації Л.Чміль провели нараду з трудовим колективом управління освіти Прилуцької міської ради, на якій розглянули питання отримання застрахованими особами та членами їх сімей послуг з відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

3 квітня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов провів семінар-нараду з питань охорони праці, порядку проведення розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і профілактики виробничого травматизму в ТОВ «Рижський хліб».

4 квітня заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області, заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг за участі начальника Глибоцького відділення управління провели зустріч із заступником головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності, головою ЛКК КМУ «Глибоцька ЦРКЛ» щодо Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

4 квітня страховий експерт з охорони праці Немирівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області провів відкритий урок в Брацлавському агроекономічному коледжі ВНАУ, присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

4 квітня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції у Запорізькій області О.Яременко взяла участь у нараді з трудовим колективом КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР, присвяченій Всесвітньому дню охорони праці, який у 2018 році проходить під девізом: «Захищене і здорове покоління».

4 квітня страховим експертом з охорони праці Сватівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області проведено семінар-нараду з працівниками фермерського господарства «Берізка» на тему: «Вимоги безпеки та охорони праці при підготовці та виконанні весняно-польових робіт».

4 квітня заступник начальника Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т.Солод та страховий експерт з охорони праці відділення В.Кириченко взяли участь у засіданні круглого столу для керівників служб з охорони праці та профспілкових лідерів підприємств, фермерських господарств агропромислового комплексу Бахмутського району на тему: «Дотримання вимог з охорони праці під час весняно-польових робіт - запорука високого врожаю».

4 квітня страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь взяла участь у нараді в дитячому оздоровчому таборі ім. Гагаріна з питань охорони праці та профілактики травматизму в оздоровчих закладах.

5 квітня страховий експерт з охорони праці Жидачівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області О.Олеськів взяла участь у перевірці знань з питань охорони праці на Кохавинській паперовій фабриці, надала рекомендації щодо покращення організації праці, дотримання правил з охорони праці, пожежної безпеки на виробництві.

5 квітня страховий експерт з охорони праці Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Є.Наумов взяв участь у нараді керівників та працівників сільськогосподарських підприємств на тему: «Дотримання вимог законодавства про охорону праці та безпечних умов праці під час проведення комплексу весняно-польових робіт».

5 квітня страховий експерт з охорони праці Хорольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Д.Яременко взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Глобино Агро».

5 квітня начальник Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області провів засідання круглого столу на тему: «Призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам».

5 квітня начальник відділу з організації медичної реабілітації Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Тимофієнко взяла участь у нараді з спеціалістами апарату Костянтинівської міської ради, представниками бізнесу, підприємств та установ міста щодо направлення на відновлювальне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

5 квітня страховий експерт з охорони праці Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Отрошок взяла участь у нараді ТОВ «Україна» щодо безпеки праці під час проведення весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами.

6 квітня начальник Жовківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Н.Кузьо провела засідання круглого столу з працівниками Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які працюють з учасниками АТО Жовківського району.

6 квітня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області В.Сміщук провів перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи в Хустському виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства.

6 квітня страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Фещенко провів робочу нараду з питань охорони праці у МКП «Водоканал».

6 квітня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провів робочу нараду в ТОВ «Мрія груп» на тему: «Проведення інструктажів з охорони праці».

6 квітня страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Свірепов провів нараду з працівниками комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради на тему: «Аналіз виробничого травматизму за І квартал 2018 року. Дотримання чинного законодавства з охорони праці та інструкцій з охорони праці».

6 квітня страховий експерт з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир провів нараду з питань охорони праці та запобігання випадкам виробничого травматизму в КП «Олешшя».

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України