Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

16.04.2018

У період з 10 по 13 квітня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

10 квітня головний спеціаліст Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Катарага провела робочу нараду з керівництвом Семенівської ЦРЛ стосовно направлення застрахованих осіб Семенівського району та м. Семенівка на відновлювальне лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

10 квітня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області І.Коваль провела нараду на тему: «Захищене і здорове покоління. Соціальне страхування працівників» з працівниками ДНЗ № 5 «Промінь», присвячену Всесвітньому дню охорони праці.

10 квітня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці – страховий експерт з охорони праці Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Кондратенко взяв участь у проведенні спортивних змагань серед студентів КЗ «Костянтинівський медичний коледж» під девізом «Захищене і здорове покоління!».

10 квітня начальник Варашського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Т.Цап та головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення В.Килюшик взяли участь в семінар-нараді на тему: «Інформування щодо організації співпраці з роботодавцями міста в частині залучення до активних форм сприяння зайнятості населення, дотримання роботодавцями трудового законодавства для найманих працівників, легалізації трудових відносин, відповідальність за порушення трудового законодавства та особливості працевлаштування інвалідів».

10 квітня начальник Кременецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області Л.Станько провела засідання круглого столу з потерпілими Шумського району щодо надання соціальних послуг Фондом у відповідності до індивідуальних програм реабілітації, проходження санаторно-курортного лікування у 2018 році.

10 квітня головним спеціалістом з організації медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду в м. Києві І.Негуляєвою проведено семінар-презентацію нового порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

10-11 квітня начальник Городнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Ю.Щиглевська та головний спеціаліст цього ж відділення С.Варнацька провели семінар-нараду з бухгалтерами низки підприємств, установ та організацій з питань направлення застрахованих осіб на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

11 квітня начальник Покровського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області С.Вергун провела робочу нараду з головою комісії соціального страхування ПАТ «ПГЗК» щодо високих показників захворюваності серед працівників та затрат на виплату матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду та підприємства.

11 квітня страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області В.Пензій взяв участь у виробничій нараді з відповідальними спеціалістами з питань охорони праці ТОВ «Ремтехмаш», на якій було надано допомогу в розробленні інструктажів з охорони праці, проведено роз’яснення нормативно-правових актів з охорони праці та розглянуто ряд інших питань.

11 квітня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ НВА «Перлина Поділля».

11 квітня завідувач сектору з організації медичної реабілітації Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області С.Безродна взяла участь у нараді з лікарями жіночої консультації Каховської ЦРЛ з питань проведення реабілітаційного лікування застрахованих осіб.

11 квітня страховий експерт з охорони праці Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Є.Наумов взяв участь у спільній нараді керівників та працівників комунального медичного закладу «Лікарня відновного лікування» з метою обговорення організації заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

11 квітня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області В.Ткаченко провів семінар-нараду із студентами Таврійського державного агротехнологічного університету за спеціальністю «Охорона праці та цивільний захист» на тему: «Всесвітній день охорони праці – захищене і здорове покоління».

11 квітня страховий експерт з охорони праці Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В.Кириченко взяла участь у нараді з директорами та завідувачами закладів культури Бахмутського району на тему: «Попередження травматизму на виробництві».

11 квітня за участю спеціалістів Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області проведено семінар–нараду із страхувальниками Марківського району на тему: «Порядок забезпечення послугами лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів».

11 квітня за участю начальника відділення та страхового експерта з охорони праці Вишгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулася нарада з питань організації та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні під девізом: «Захищене і здорове покоління» в управлінні соціального захисту населення Вишгородської РДА.

11 квітня страховим експертом з охорони праці Вінницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Поповим взято участь у роботі комісії з навчання та перевірки знань з охорони праці у ТОВ «Вінницький агрегатний завод».

11 квітня страховим експертом з охорони праці Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області було проведено комплексну перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки в ФГ «Агро-Сад».

11 квітня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді у ТОВ «Востхолдінг» на тему: «Система управління охороною праці».

11 квітня головний спеціаліст сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Львівській області О.Дуда провів семінар-нараду з приватними підприємцями району щодо правильності розрахунку страхового стажу для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам.

11-12 квітня завідувач сектору страхових виплат, організації медичної реабілітації та соціальних послуг Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Рузяк зустрівся із застрахованими особами в Ямпільській та Томашпільській ЦРЛ щодо проходження реабілітаційного лікування після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

11–13 квітня страховий експерт з охорони праці Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у комісії з розслідування нещасного випадку на підприємствах: ТОВ «Євровуд Україна», ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ», ТОВ «Татрафан», ТОВ «Санрайз».

12 квітня заступник начальника Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області О.Іващенко та начальник відділу з організації медичної реабілітації відділення Т.Дружко взяли участь у семінарі приватних підприємців м. Кременчука, організованого Фондом підтримки підприємництва м. Кременчука. Під час виступу фахівці відділення ознайомили учасників заходу зі статутними напрямами діяльності Фонду та з особливостями направлення застрахованих осіб на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

12 квітня в.о. начальника Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О Гузич взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Дотримання законодавства про охорону праці та соціальне страхування» з працівниками ФОП «Золоторевич А.І.» та ФОП «Борікун Н.В.».

12 квітня страховий експерт з охорони праці Андрушівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Петюх взяв участь у нараді з керівництвом відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Попільнянської РДА стосовно реалізації положень Меморандуму про партнерство та співробітництво між Міністерством молоді та спорту України та Фондом соціального страхування України від 21.12.2017 року.

12 квітня страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області провів семінар-нараду в ТОВ «Яхт верф «Навколо світу» на тему: «Реалізація завдань з охорони праці».

12 квітня страховий експерт з охорони праці Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області провів нараду у ТОВ «МСП Ніка-Тера» з питань профілактики виробничого травматизму.

12 квітня за участю головного спеціаліста з медичної реабілітації та соціальних послуг Борщівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області І.Стасюка відбулася зустріч з головою ЛКК Борщівської ЦРКЛ щодо направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

12 квітня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук провів перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи в ДП «Довжанське лісомисливське господарство».

13 квітня працівники Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області провели семінар з охорони праці на тему: «Промислова безпека під час будівельних робіт», в якому взяли участь представник управління Держпраці у Сумській області, завідувач сектору Конотопської міської ради з питань охорони здоров'я та праці, інженери з охорони праці підприємств, що виконують будівельні роботи.

13 квітня страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Свірепов провів нараду з працівниками ПП «Агрофірма «Рідний дім» на тему: «Аналіз виробничого травматизму за І квартал 2018 року. Дотримання чинного законодавства з охорони праці та інструкцій з охорони праці».

13 квітня страховий експерт з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир провів нараду з питань охорони праці та запобігання випадкам виробничого травматизму у Старозбур’ївській спеціальній ЗОШ І–ІІ ступенів Херсонської обласної ради.

13 квітня за участю головних спеціалістів та начальника відділу по роботі з потерпілими Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулася нарада з бухгалтерами дитячих дошкільних закладів м. Боярка на тему: «Застосування нормативних актів на практиці».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України