Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

14.05.2018

У період з 7 по 11 травня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

7 травня начальник Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Б.Геруса та начальник відділу з організації медичної реабілітації С.Черкасова провели семінар-нараду з головним лікарем центральної міської лікарні м. Рівне Є.Кучеруком, головою ЛКК Р.Харитонюк та завідувачами відділень на тему: «Новий порядок направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання послуг з лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

7 травня за участю страхового експерта з охорони праці та начальника відділення у м. Славутич управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулось нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку на тему: «Безпека праці очима дітей».

7 травня головний спеціаліст відділу з організації медичної реабілітації Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Малахова провела нараду у Центральній міській лікарні м. Торецька із застрахованими особами стосовно лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

7 травня начальник Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Тернопільській області Н.Цубера провела нараду з працівниками Теребовлянської районної поліклініки стосовно забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікування, а також проведено аналіз довготривалих лікарняних листків.

7 травня страховий експерт з охорони праці Малинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області О.Рабошук взяв участь у проведенні брифінгу та заходів з нагоди Дня охорони праці на тему: «Захищене і здорове покоління».

7 травня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська провела семінар-нараду з бухгалтерами підприємств та установ Білогірського району з питань надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду.

7 травня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Л.Омельяненко провела нагородження переможців конкурсу на кращого працівника в сфері охорони праці у ПАТ «Карлсберг Україна».

7 травня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області В.Сміщук провів перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи в Хустській міській ДЮСШ «Хуст-нарцис».

7 травня начальник відділу з профілактики страхових випадків - страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Рязан взяв участь в роботі комісії по перевірці знань з питань охорони праці у працівників ПАТ «Будіндустрія», які виконують роботи підвищеної небезпеки.

8 травня начальник відділу фінансової роботи, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Макаренко провела семінар-нараду із застрахованими особами Миколаївської сільської ради з питання медичної реабілітації застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України після перенесених захворювань і травм.

8 травня страховий експерт з охорони праці Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у роботі комісії з питань охорони праці на ВП «Шахта ім. Д.Мельникова».

8 травня начальник відділу профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області В.Євпак провів навчання з питань охорони праці для спеціалістів, відповідальних за стан охорони праці на підприємствах м. Луцька.

8 травня страховим експертом з охорони праці Жовківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області була проведена лекція для учнів та працівників Жовківської ЗОШ №3 на тему: «Дотримання правил охорони праці учасниками навчально-виховного процесу».

8 травня за участю головних спеціалістів сектору з організації медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві відбулася робоча нарада з керівництвом клінічної лікарні «Феофанія» ДУС. В результаті зустрічі підписано угоду про співпрацю між клінічною лікарнею «Феофанія» ДУС та управлінням виконавчої дирекції Фонду у м. Києві.

8 травня начальник Городнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Ю.Щиглевська провела робочу нараду з головними лікарями та лікарями Городнянської ЦРЛ, Городнянського ПМСД з питань направлення застрахованих осіб на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

8 травня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок провела відкритий урок з питань охорони праці для учнів ДНЗ «Каховський професійний ліцей сфери послуг».

10 травня начальник відділу медичних та соціальних послуг Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Горенко провела робочу нараду з головою лікарсько-консультаційної комісії Сумської ЦРЛ щодо порядку направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування.

10 травня начальник Глибоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області взяв участь у нараді з питань охорони праці з спеціалістами та інженерами, які займаються охороною праці у Глибоцькому Держспецлісгоспі.

10 травня страховий експерт з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь у комісії з перевірки знань у працівників у ТОВ «Агромашсервіс» Ставищенського району на тему: «Дотримання правил техніки безпеки на підприємстві та попередження випадків травматизму та професійних захворювань».

10 травня за участю головного спеціаліста відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області проведено семінар-нараду зі страхувальниками Марківського району на тему: «Порядок забезпечення послугами лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів».

10 травня начальник відділу з організації медичної реабілітації Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Вереса провів засідання круглого столу із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні в Нововолинській центральній міській лікарні, з питань отримання послуг з відновлювального лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

10 травня начальник Яворівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області М.Дудич провів нараду з фізичними особами-підприємцями на тему: «Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду».

10 травня начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Н.Сауляк прочитала лекцію на тему: «Основні положення Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» для посадових осіб підприємств м. Запоріжжя та Запорізької області.

10 травня страховий експерт з охорони праці Красноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області провів семінар–тренінг з інженерно-технічними працівниками Полтавського відділення технологічного транспорту і спецтехніки бурового управління «Укрбургаз» на тему: «Лідерство, поведінковий аудит безпеки та оцінка ризику».

10 травня страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області О.Дубініна взяла участь у заходах з нагоди Дня охорони праці, що відбулися у відокремленому підрозділі «Волочиський машинобудівний завод» ПАТ «МОТОР СІЧ».

10 травня головним спеціалістом відділу з організації медичної реабілітації та соціальних послуг Марганецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області В.Трофименко проведена нарада з головою ЛКК КЗ «Томаківська районна лікарня» щодо забезпечення потерпілих осіб соціальними послугами, безкоштовним відновлювальним лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

10-11 травня страховий експерт з охорони праці Городнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Лисогор провів перевірку стану профілактичної роботи та охорони праці в СТОВ «Тупичівське».

11 травня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренко провів робочу нараду з працівниками Курманівської сільської ради з питань профілактики виробничого травматизму.

11 травня за участю страхового експерта з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир проведена нарада з питань охорони праці у комунальному закладі «Олешки –спорт» Олешківської міської ради з ціллю проведення профілактичної роботи щодо запобігання випадкам виробничого травматизму та професійній захворюваності.

11 травня за участю головних спеціалістів та начальника відділу по роботі з потерпілими Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбулося засідання круглого столу в ТОВ «Євролаб» на тему: «Застосування нормативних актів на практиці».

11 травня представник Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області взяв участь у комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

11 травня страховий експерт з охорони праці Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області М.Кулага взяла участь у засіданні круглого столу спільно з представниками ГУ Держпраці у Донецькій області, представниками ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» та профспілок підприємства на тему: «Аналіз виробничого травматизму та професійних захворювань за 4 місяці 2018 року. Причини виникнення нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві».

11 травня начальник відділу страхових експертів з охорони праці Добропілльського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провів семінар-нараду з питань охорони праці у ТОВ «Перспектива».

11 травня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Ясочко взяла участь в роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці у посадових осіб підприємств в навчально-учбовому комбінаті Федерації профспілок Чернігівської області.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України