Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

11.06.2018

У період з 4 по 8 червня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

4 червня страховий експерт з охорони праці Тиврівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області В.Короп взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Інструментальник» смт Сутиски.

4 червня відбулася нарада з працівниками дитячо-юнацької спортивної школи Фастівського району за участю начальника відділення та страхового експерта з охорони праці Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області на тему: «Підвищення рівня безпеки та охорони праці, профілактичної роботи з цих питань» з метою реалізації положень Меморандуму про партнерство та співробітництво між Міністерством молоді та спорту України та Фондом соціального страхування України.

4 червня страховий експерт з охорони праці Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Костенко взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників ПрАТ «Домінік».

4 червня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Катарага провела робочу зустріч із головою ЛКК та лікарями КЛПЗ «Семенівська центральна районна лікарня». Під час зустрічі обговорено питання відбору та направлення застрахованих осіб на відновлювальне лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

4 червня у Волинському навчально-курсовому комбінаті за участю начальника Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Дуди та страхового експерта з охорони праці П.Поліщука було проведене навчання та перевірка знань з питань охорони праці у посадових осіб, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт.

4 червня начальник Кременецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Тернопільській області Л.Станько провела зустріч з головою ЛКК Кременецької РКЛ, де обговорили постанови правління Фонду соціального страхування України щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, узгодили порядок інформування працівників Фонду про наявність хворих з показаннями на реабілітацію.

4 червня страховий експерт з охорони праці Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників філії ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація України «Пирятинський комбінат хлібопродуктів».

4 червня за участю страхового експерта з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області М.Овсійчука відбулося засідання консультативного центру з питань охорони праці для працівників ТОВ «Волинь - шифер».

4 червня страховий експерт з охорони праці Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області І.Наливайко провела перевірку дотримання законодавства з охорони праці та соціального страхування в ТОВ «Білопілля Агро» і взяла участь в опрацюванні та провадженні елементів системи управління охороною праці на підприємстві.

5 червня головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Слободянюк провів засідання круглого столу з головами комісій із соціального страхування району щодо заповнення лікарняних листків та направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань та травм до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів України.

5 червня страховий експерт з охорони праці Вугледарського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області М.Кулага провела семінар з представниками загальноосвітніх шкіл № 1, 2, НВК «Мрія» I-III ступенів на тему: «Захищене і здорове покоління».

5 червня начальник Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Тернопільській області Н.Цубера провела засідання круглого столу з лікарями Теребовлянського центру первинної медико-санітарної допомоги, під час якого обговорено питання медичного супроводу потерпілих на виробництві.

5 червня страховий експерт з охорони праці Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у КП «Жилбудсервіс».

5 червня працівники Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області провели в ДЮСШ «Чернігів» управління освіти Чернігівської міської ради засідання круглого столу на тему: «Соціальне страхування та застосування порядку розслідування нещасних випадків на виробництві» з метою реалізації положень Меморандуму про партнерство та співпрацю між Міністерством молоді і спорту України та Фондом соціального страхування України.

5 червня начальник Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Н.Рискальчик взяла участь у засіданні круглого столу з працівниками ВАТ «Золочівська швейна фабрика» з питань забезпечення застрахованих осіб лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

5 червня начальник відділу з профілактики страхових випадків - головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Н.Сауляк провела навчання з питань охорони праці для посадових осіб КП «Водоканал».

5 червня відбулось засідання круглого столу із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні в КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня» за участю завідувача сектору з організації медичної реабілітації Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області щодо порядку направлення застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

5 червня за участю страхового експерта Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено засідання круглого столу в лікарні ветеринарної медицини щодо обговорення питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, покращення безпеки та умов праці, попередження випадків виробничого травматизму та професійних захворювань.

5 червня за участю начальника Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Т.Омельченка та його заступника - начальника відділу медичних та соціальних послуг Г.Листопад відбулася нарада з лікарями комунального закладу «Конотопська міська лікарня», під час якої було розглянуто питання правильності заповнення довідок лікувально-консультативної комісії й індивідуальних програм реабілітації потерпілих від нещасного випадку на виробництві та надано роз’яснення щодо Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

5 червня страховий експерт з охорони праці Новотроїцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Лелеко провів семінар-нараду з питань профілактики нещасних випадків на виробництві в українсько-німецькому племінному підприємстві з іноземними інвестиціями в формі товариства з обмеженою відповідальністю «Асканія – Генетик».

5 червня завідувач сектору - страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів нараду з працівниками АТ «Хмельницькобленерго» з питань профілактики травматизму та організації охорони праці в установі.

5 червня на базі Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області пройшов семінар з головами комісій із соціального страхування та бухгалтерами ПрАТ «Кальчицький кар’єр», філія «Олександрівська» ТОВ «Агрофірма «Арготіс» з питань своєчасного призначення матеріального забезпечення застрахованим особам.

5 червня начальник Жидачівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області М.Балицький здійснив прийом громадян в Ходорівській ОТГ. Надано консультаційну та практичну допомогу з питань соціального страхування. Проведено прийом документів для призначення страхових виплат, надання медичних і соціальних послуг, санаторно- курортного лікування.

5 червня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у закарпатській області М.Попенко взяв участь у роботі комісії з питань охорони праці з працівниками ФОП «Пукман О.О.» на тему: «Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».

5-6 червня страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Луценко провів планову перевірку з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ТОВ «Бахмачзернопродукт» та провів нараду з працівниками за підсумками перевірки.

6 червня за участю начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області С.Главацької та членів оргкомітету проведена VI Херсонська обласна спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу» на базі Палацу спорту в місті Гола Пристань.

6 червня страховий експерт з охорони праці Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Ю.Гушинець провів перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи на підприємстві ВП «Шахта №9 «Нововолинська».

6 червня начальник відділу організації медичної реабілітації Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Звягільська на базі Центральної міської лікарні м. Торецька провела зустріч із застрахованими особами щодо лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

6 червня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Полуніна взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в структурному підрозділі АТ «МОТОР СІЧ» (цех № 62).

6 червня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області О.Буланий взяв участь у засіданні Колегії Головного управління Держпраці у Харківській області. Начальник управління проінформував присутніх про заходи, які вживаються страховими експертами з охорони праці відділень управління щодо контролю за організацією роботодавцями Харківської області проходження медоглядів найманими працівниками.

6 червня страховий експерт з охорони праці Сватівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників ПСП «Україна».

6 червня начальник Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Г.Коваленко провела робочу зустріч з членами ЛКК КЛПЗ «Сосницька центральна районна лікарня», під час якої були обговорені проблемні питання в організації медичної реабілітації застрахованих осіб.

6 червня у тролейбусному ремонтно-експлуатаційному депо № 1 КП «Київпастранс» страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Дзюбенко провела нараду з керівним складом підприємства щодо висновків по розслідуванню нещасного випадку, який стався 22 травня 2018 року з контролером-касиром підприємства.

6 червня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська та начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк взяли участь у семінар-нараді з бухгалтерами підприємств, установ та організацій Білогірського району з питань надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

6 червня начальником відділу роботи з потерпілими Авдіївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Горевановою та головним спеціалістом – юрисконсультом управління І.Старостіною проведено засідання круглого столу з потерпілими на виробництві з питань забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням у 2018 році.

6 червня страховий експерт з охорони праці Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Кідіменко провела перевірку (обстеження) стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з питань охорони праці на ПрАТ «Петромихайлівське».

7 червня начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області М.Розман провів нараду за участю страхових експертів з охорони праці відділень управління щодо стану виробничого травматизму в Чернівецькій області з початку року та основні завдання щодо посилення профілактичної роботи.

7 червня в приміщенні Дитячої клінічної лікарні №8 Шевченківського району за участю заступника начальника відділу з організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Музики відбувся семінар з головним лікарем, заступником головного лікаря з медичної частини та завідувачами відділень, на якому обговорювались питання щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії.

7 червня в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області А.Іщик взяв участь у нараді з працівниками, відповідальними за ведення бухгалтерських та фінансових питань у відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області, на якій підведені підсумки фінансово-економічної роботи управління та його відділень за І квартал 2018 року.

7 червня в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбувся науково-практичний семінар з обговорення результатів аналізу стану виробничого травматизму на підприємствах Київської області та ефективності профілактичної діяльності, яку здійснює служба страхових експертів з охорони праці.

7 червня начальник Великобагачанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області взяв участь у засіданні круглого столу з керівництвом Великобагачанської райдержадміністрації на тему: «Про стан виробничого травматизму в районі за 2017 рік і заходи щодо його профілактики в 2018 році».

7 червня страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Пензій взяв участь у виробничій нараді у філії «Роменський молочний комбінат», на якій було обговорено причини настання нещасних випадків та їх упередження, загальні питання з охорони праці на підприємстві.

7 червня головний спеціаліст з організації медичної реабілітації в Куликівському районі Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Ю.Антоненко взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників сирцеху ПрАТ «Куликівське молоко».

7 червня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С.Чайковський взяв участь у навчанні з питань охорони праці у працівників підприємств м. Запоріжжя у ТОВ «Навчальний центр «Безпека праці» на теми: «Соціальне страхування», «Гігієна праці», «Медичні огляди працівників», «Надання домедичної допомоги при нещасних випадках».

7 червня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області відбулася нарада за підсумками роботи щодо виконання статутних завдань Фонду Маріупольського міського, Нікольського, Мангушського, Волноваського, Великоновосілківського відділень управління за період з 01.08.2017 по 31.03.2018.

7 червня у приміщенні Поворської сільської ОТГ начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Т.Євтушик провела виїзний прийом громадян щодо роз’яснення питань із загальнообов’язкового державного соціального страхування.

7 червня спеціалістами Краматорського міського відділення та управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області проведено семінар для бухгалтерів та представників комісій з питань охорони праці підприємств м. Краматорська з питань подання звітності по коштах Фонду та роботи комісій з охорони праці на підприємствах.

7 червня начальником Яворівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області М.Дудич проведено засідання круглого столу на тему: «Захист прав людини з особливими потребами» за участі євродепутата Марека Плюри, голови Яворівської райдержадміністрації О.Хляна, заступника голови Яворівської районної ради В.Мацелюха, голови Яворівської районної благодійної організації «Дитячі мрії» Н.Кулик та керівників структурних підрозділів. Обговорювались питання людей з особливими потребами, залучення таких людей до повноцінного суспільного життя, створення комфортної психологічної атмосфери в суспільстві.

7 червня начальник відділу страхових експертів з охорони праці Добропілльського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області взяла участь у нараді з працівниками ПАТ «Добропільська ЦЗФ» на тему: «Стан охорони праці на дільницях підприємства».

7 червня за участю головного спеціаліста Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Ю.Лановець відбувся семінар з бухгалтерами підприємств, установ, організацій з питань застосування Порядку обчислення заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням при нарахуванні допомог.

8 червня страховий експерт з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир взяв участь в нараді з питань охорони праці з колективом бази відпочинку «Водник» Національного університету ВГтПК.

8 червня завідувач сектору з організації медичної реабілітації Мар’їнського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т.В’язовська провела зустріч з представниками трудового колективу ПП «Ексітон» з надання роз’яснень щодо порядку направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

8 червня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області О.Леспух надала допомогу у створенні та вдосконаленні СУОП та розробленні внутрішньої нормативної документації з охорони праці у ПП «Телесфера».

8 червня страховий експерт з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Лупандіна провела перевірку (обстеження) стану охорони праці та профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві у ТОВ «Турбокомпресор».

8 червня спеціалісти сектору матеріального забезпечення відділу роботи з потерпілими Дружківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели семінар з представниками підприємств, установ, організацій міста Дружківки з питань своєчасного призначення матеріального забезпечення застрахованим особам.

8 червня начальник Тернопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Тернопільській області І.Медвідь зустрівся із заступником голови ЛКК комунального закладу Тернопільської районної ради «Тернопільське територіальне медичне об`єднання» Л.Бріль щодо відновного лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

8 червня відбулася нарада з бухгалтерами підприємств та установ Києво-Святошинського району за участю начальника Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області щодо порядку отримання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду та дотримання вимог чинного законодавства щодо загальнообов'язкового державного соціального страхування.

8 червня страховий експерт з охорони праці Рубіжанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у нараді на базі управління освіти Рубіжанської міської ради на тему: «Побутова чи виробнича травма – роз’яснення».

8 червня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренко здійснив перевірку стану охорони праці та проведення профілактичної роботи у ТОВ «Мрія» смт Липова Долина.

8 червня страховий експерт з охорони праці Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Ю.Тарасенко взяв участь у вивченні умов та безпеки праці, проведенні перевірки стану профілактичної роботи і охорони праці в ТОВ «АТП-1208» м. Носівка.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України