Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

01.10.2018

У період з 24 по 28 вересня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

24 вересня начальник Городнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Ю.Щиглевська провела робочу зустріч з працівниками комунального закладу «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради з питань направлення застрахованих осіб на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України.

24 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік взяв участь у роботі комісії з розслідування нещасного випадку у ДП «Охтирське лісове господарство».

24 вересня страховий експерт з охорони праці Ананьївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у засіданні круглого столу з питань охорони праці для працівників фермерського господарства «Обрій».

24 вересня відбулося засідання круглого столу на базі підприємства «Фастівський ринок «Київської регіональної спілки споживчої кооперації» з питань поширення позитивного досвіду функціонування системи управління охороною праці в ДП «Фастівське лісове господарство» за участю страхового експерта з охорони праці Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області.

24 вересня начальник Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Дорошина провела зустріч з головою та членами міської громадської організації «Об’єднання громадян інвалідів-регресників м. Торецька» з питань придбання ліків за рахунок коштів Фонду та санаторно-курортного лікування потерпілих на виробництві.

24 вересня страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Фещенко провів нараду з питань соціального страхування за участю працівників відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської РДА та відділу освіти Брусилівської селищної ради. Надано роз’яснення основних положень Меморандуму про партнерство та співробітництво між Міністерством молоді та спорту України та Фондом соціального страхування України.

24 вересня головний спеціаліст відділу з організації медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Т.Іваницька провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в КМКЛ №7, щодо порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб після перенесення захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

25 вересня начальником управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області С.Главацькою, заступником начальника Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Т.Рудєю, начальником відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Л.Івановою проведено семінар-нараду з бухгалтерами та головами комісій із соціального страхування підприємств, організацій щодо введення в дію з 01 жовтня 2018 року нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду та практичного застосування норм постанов правління Фонду.

25 вересня начальник відділу з профілактики страхових випадків-страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Рязан, начальник відділу з організації медичної реабілітації А.Чайковська та заступник начальника відділення - начальник відділу роботи з потерпілими І.Лушненко провели в комунальному позашкільному навчальному закладі «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Десна» Чернігівської міської ради засідання круглого столу на тему: «Соціальне страхування та застосування порядку розслідування нещасних випадків на виробництві» з метою ознайомлення з Меморандумом про партнерство та співробітництво між Міністерством молоді та спорту України та Фондом.

25 вересня страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь провела нараду в Скадовському центрі дитячої та юнацької творчості щодо дотримання чинного законодавства з охорони праці, порядку ведення системи управління охороною праці в закладах, порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві.

25 вересня страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Д.Косташек взяв участь у комісії з перевірки знань з питань охорони праці у працівників Сторожинецького МУВГ, а також надав пропозиції щодо профілактичних заходів з попередження нещасних випадків на виробництві, підвищення рівня охорони праці та стану безпеки.

25 вересня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області взяв участь у нараді у ДП «Набат» з питань дотримання чинного законодавства з охорони праці.

25 вересня страховий експерт з охорони праці Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Т.Саннікова провела семінар у КП Кам’янської міської ради «Навчально-курсовий комбінат» на тему: «Основні положення Закону України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань».

25 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області проведено семінар з питань охорони праці у Болградській районній лікарні ветеринарної медицини.

25 вересня відбулася робоча зустріч начальника Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Хмельницькій області І.Стецюк з бухгалтерами відділу освіти Теофіпольської РДА, під час якої було надано роз’яснення нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасово втратою працездатності.

25 вересня в приміщенні навчально-виробничого центру ПрАТ «МК Азовсталь» начальник Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області П.Даглі взяла участь у навчальному семінарі для представників ПрАТ «МК «Азовсталь» з питань охорони праці та змін у чинному законодавстві про соціальне страхування.

25 вересня в комунальному підприємстві «Святошинське лісопаркове господарство» за участю страхового експерта з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Ф.Даниленка було проведено засідання комісії з питань охорони праці на тему: «Основні причини виникнення нещасних випадків на підприємстві та розроблення дієвих заходів щодо їх запобігання».

25 вересня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провів семінар-практикум на тему: «Особливості розслідування нещасних випадків» в ДПУКК «Харківжитлобуд».

25 вересня страховим експертом з охорони праці Вознесенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області І.Довбенко було проведено перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи в ТОВ «Новогригорівське трейд».

25 вересня працівниками Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області було проведено вебінар з департаментом соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Миколаївської області на тему: «Страховий стаж, лікарняні по-новому з 01 жовтня 2018 року».

26 вересня працівник Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області провів робочу нараду у КП ТОВ «Нібулон» з питань профілактики виробничого травматизму та запобігання нещасним випадкам на підприємстві.

26 вересня начальник Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області О.Білик провела нараду з працівниками служби охорони праці ПрАТ «Кредмаш» з метою обговорення питань, що стосуються нещасних випадків на виробництві.

26 вересня за участю головного спеціаліста відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області проведено семінар-нараду із страхувальниками Марківського району на тему: «Порядок забезпечення послугами лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів».

26 вересня начальник Жовтоводського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області І.Іванов у відділі освіти виконкому Жовтоводської міської ради провів семінар-нараду на теми: «Організація лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів», «Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат».

26 вересня страховий експерт з охорони праці Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Лизуник провела засідання круглого столу за участю представників органів місцевого самоврядування Трибухівської ОТГ на тему: «Соціальні гарантії застрахованих осіб, потерпілих на виробництві та внаслідок професійних захворювань і членів їх сімей та повноваження органів місцевого самоврядування в галузі охорони праці».

26 вересня страховий експерт з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Лупандіна провела робочу нараду з трудовим колективом ТОВ «Торговий дім «Біол» на тему: «Організація заходів з питань охорони праці щодо попередження виробничого травматизму. Підвищення рівня безпеки та гігієни праці молодших працівників».

26 вересня в приміщенні Свіршковецької ЗОШ I-III ступенів страховим експертом з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурською проведено перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи щодо запобігання виробничому травматизму.

27 вересня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області відбулася селекторна нарада з начальниками відділень управління, на якій було обговорено методичні рекомендації щодо заповнення страхувальниками заяв-розрахунків, особливостей експлуатації прикладного програмного забезпечення ЄІАС Фонду в частині приймання відділеннями заяв-розрахунків за новою формою та інші проблемні питання в діяльності управління.

27 вересня головний спеціаліст - страховий експерт з охорони праці Олександрівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області І.Губко провів планову перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи в фермерському господарстві «Олександрійське» та надав консультативно-роз’яснювальну допомогу суб’єкту господарювання з метою ефективного функціонування системи управління охороною праці підприємств.

27 вересня страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області М.Ситий провів семінар-нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств та відповідальними за охорону праці особами Шосткинського району на тему: «Дотримання вимог безпеки під час виконання робіт із збирання урожаю зернових та зернобобових культур та заготівлі кормів для худоби сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами Шосткинського району 2018 року».

27 вересня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В.Цурган за участю працівників ГУ Держпраці в Донецькій області провела семінар-нараду з працівниками ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Дзержинськтепломережа» на тему: «Профілактика нещасних випадків при експлуатації електроустановок».

27 вересня начальник Стрийського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області О.Ільницька взяла участь у відкритті науково-практичної конференції на тему: «Медична реабілітація у санаторно-курортних закладах України», приуроченої до святкування 140 років з моменту заснування курортів у м. Моршин.

27 вересня страховим експертом з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І.Рутковським проведено позапланову перевірку стану охорони праці в ДСРП «Бершадський рибцех ПРАТ СП «Вінницярибгосп».

27 вересня начальником Зміївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області проведено консультативну зустріч з колективом КП «Донець» з питань соціального страхування та порядку направлення на реабілітаційне лікування застрахованих осіб.

28 вересня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області провів семінар-нараду з представниками сільськогосподарських підприємств Корюківського району на тему: «Охорона праці під час збирання пізніх сільськогосподарських культур».

28 вересня за участю страхового експерта з охорони праці Долинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області І.Цюк відбулася перевірка стану охорони праці на підприємстві ТОВ «Скорпіон»

28 вересня заступником начальника управління–начальником відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Л.Шишовою проведено вебінар з працівниками відділень управління на тему: «Обговорення питань щодо застосування Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 19 липня 2018 року № 12».

28 вересня страховий експерт з охорони праці Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області А.Ляшук провів нараду на тему: «Основні засади загальнообов’язкового державного соціального страхування та профілактика виробничого травматизму» для керівників та інженерів з охорони праці установ та закладів освіти Локачинського району.

28 вересня начальником відділу з профілактики страхових випадків Вінницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І.Дем’яненком проведено перевірку стану охорони праці у МКП ЖЕК №15.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України