Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

12.10.2018

У період з 08 по 12 жовтня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

8 жовтня начальником Богодухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області була проведена зустріч з працівниками КУОЗ Богодухівська ЦРЛ з питань практичного застосування нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

8 жовтня завідувач сектору страхових виплат, організації медичної реабілітації та соціальних послуг Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Рузяк зустрівся із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні в Ямпільській ЦРЛ, для детального роз’яснення щодо реабілітаційного лікування після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

8 жовтня за участю завідувача сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Львівській області О.Жулин відбулася робоча зустріч з керівництвом та працівниками Помор’янського професійного ліцею з питань надання консультацій щодо можливості забезпечення послугами з реабілітаційного лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

8 жовтня за участю страхового експерта з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Захарової, представників відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у м. Маріуполі ГУ Держпраці у Донецькій області для керівників структурних підрозділів ПрАТ «МК Азовсталь» проведено нараду на тему: «Оперативні питання щодо розслідування нещасних випадків на виробництві».

8 жовтня за участю страхового експерта з охорони праці Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено перевірку стану охорони праці в ПП «Транспортна компанія «Авто-тур».

8 жовтня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок провела засідання круглого столу з питань профілактики нещасних випадків на виробництві у ТОВ «Фортуна - Агро». Було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу, надані роз’яснення нормативних актів з охорони праці, основних статей Закону України «Про охорону праці» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

8 жовтня головний спеціаліст відділу страхових виплат, матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області К.Сільченко провела зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні у терапевтичному відділенні міського комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська лікарня № 1 м. Олександрії», та надала роз’яснення щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

8 жовтня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався на території Пологівського навчально-виховного комплексу Чернеччинської сільської ради Охтирського району.

8 жовтня за участю страхового експерта з охорони праці Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Є.Наумова було проведено спільну нараду керівників та працівників ПП «Лідер-Механік» з питань охорони праці.

9 жовтня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області М.Попенко провів перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи у ДП «Ясінянське ЛМГ». Під час перевірки надано допомогу у створенні та вдосконаленні СУОП та розробленні внутрішньої нормативної документації з охорони праці.

9 жовтня за участю страхового експерта з охорони праці Тисменицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Н.Проніної проведено перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи в Тисменицькій ДЮСШ.

9 жовтня у приміщенні КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» за участю начальника Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області П.Даглі, представників Департаменту з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Маріупольської міської ради, ГУ Держпраці у Донецькій області для працівників комунальних підприємств м. Маріуполя проведено семінар-нараду з питань застосування нормативних актів з охорони праці та вирішення проблемних питань з охорони і гігієни праці.

9 жовтня за участю в.о. начальника Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області відбувся виїзний прийом потерпілих на виробництві, застрахованих осіб, представників страхувальників Фурсівської ОТГ.

9 жовтня начальник Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Сахнюк провів робочу нараду з керівництвом Нижньосироватської сільської ОТГ з приводу налагодження співпраці та вирішення проблемних питань, пов’язаних з реабілітацією застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах України за кошти Фонду.

9 жовтня страховий експерт з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Забудько провів семінар-нараду з питань безпеки праці в сільському господарстві у ПП «Грінлайн».

9 жовтня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Л.Омельяненко провела зустріч з трудовим колективом ресторану «Мак Дональдз-Сузір’я» на тему: «Соціальне страхування працівників», «Профілактика нещасних випадків на виробництві».

9 жовтня за участю начальника відділу матеріального забезпечення Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Л.Кравець відбувся семінар на тему: «Новий порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду» в Рівненському управлінні ДФС України у Рівненській області.

9 жовтня заступник начальника відділення - начальник відділу роботи з потерпілими Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області І.Лушненко провела зустріч з членами громадської організації «Союз інвалідів від трудового каліцтва».

10 жовтня страховим експертом з охорони праці Куп`янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області проведено засідання круглого столу з питань охорони праці з представниками ДП «Чугуївський авіаційний ремонтний завод», КП «Чугуїввода», КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І. Кононенка».

10 жовтня завідувач сектору матеріального забезпечення та страхових виплат Пустомитівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Львівській області І.Зубрицький провів семінар з працівниками Давидівської ОТГ щодо практичного застосування Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

10 жовтня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Т.Біляєва провела нараду з представниками Піщанської ОТГ з питань надання матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних та соціальних послуг жителям громади.

10 жовтня страховий експерт з охорони праці Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області В.Горобець взяв участь у засіданні президії Пологівської районної профспілкової організації працівників підприємств агропромислового комплексу за участю голів первинних профспілкових організацій та виступив на тему: «Стан виробничого травматизму на підприємствах Пологівського району за 9 місяців 2018 року».

10 жовтня працівниками Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області проведено семінар-нараду в Кавунівській селищній раді на тему: «Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

10 жовтня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов провів перевірку знань з питань охорони праці працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки у ТОВ «Торговий дім «Рига хліб».

11 жовтня начальник відділу з профілактики страхових випадків Вінницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Ю.Дем'яненко провів нараду з питань профілактики виробничого травматизму у ПрАТ «Вінницький ОЖК».

11 жовтня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області проведено нараду із страховими експертами з охорони праці відділень по обговоренню стану виробничого травматизму за 9 місяців 2018 року та проведення профілактичних заходів щодо недопущення виробничого травматизму в області.

11 жовтня заступник начальника Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області І.Волковий провів нараду в ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» на тему: «Підсумки роботи комбінату з питань охорони праці та промислової безпеки за ІІІ квартал 2018 року, контроль за станом виробничого травматизму на підприємстві та виконання профілактичних заходів щодо недопущення нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань».

11 жовтня страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Захарова спільно з представниками відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у м. Маріуполі ГУ Держпраці у Донецькій області провели нараду з керівним складом ПрАТ «ММК ім. Ілліча» на тему: «Стан, аналіз та попередження страхових випадків».

11 жовтня працівниками Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області проведено семінар з бухгалтерами та членами комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій Бахмутського району на тему: «Практичне застосування нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду та нового Положення про комісію із соціального страхування».

11 жовтня страховий експерт з охорони праці Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області І.Наконечна провела нараду з трудовим колективом Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя за результатами розслідування нещасного випадку з працівником закладу.

11 жовтня страховий експерт з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Забудько провів семінар на тему: «Соціальний захист спортсменів та тренерського штабу від нещасних випадків» на базі Сокирянської ДЮСШ.

12 жовтня завідувач сектору страхових експертів з охорони праці - страховий експерт з охорони праці та завідувач сектору медичних та соціальних послуг Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області провели перевірку знань з питань охорони праці працівників філії «Старобільська дорожня експлуатаційна дільниця» ДП «Луганський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

12 жовтня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт провів робочу зустріч з трудовим колективом СК «Куковицький» з питань безпеки праці під час збирання пізніх сільськогосподарських культур та заготівлі кормів.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України