Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

17.12.2018

У період з 10 по 14 грудня 2018 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

10 грудня страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Луценко провів нараду з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму з працівниками КП «Бахмач-водсервіс».

10 грудня страховий експерт з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області М.Овсійчук взяв участь у засіданні консультативного центру з питань охорони праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування для працівників Гільчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ» Здолбунівської районної ради.

10 грудня працівники Волноваського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели семінар для фізичних осіб-підприємців Волноваського району на тему: «Види матеріального забезпечення та соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

10 грудня страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Фещенко здійснив перевірку стану охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ФОП «Сидельникова Л.Б.».

10 грудня страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Б.Глібчук взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у керівників, інженерів з охорони праці та фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю, Косівського району в ТОВ «Карпаттехноальянс».

10 грудня головний спеціаліст сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області О.Дуда провів нараду для керівного складу ТОВ «Електроконтакт Україна», на якій надав роз’яснення щодо правильності заповнення листків непрацездатності, призначення та надання допомоги по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною.

10 грудня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик провів перевірку умов, безпеки охорони праці та профілактичної роботи у ПП «Довгалівське».

11 грудня страховий експерт з охорони праці Долинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області І.Цюк взяв участь у перевірці стану охорони праці на підприємстві ТОВ «Гал Ганц».

11 грудня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук провів перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи в ТОВ «Р.Б. Транс».

11 грудня страховий експерт з охорони праці Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області М.Рибалко провів навчання з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці зі студентами ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».

11 грудня страховий експерт з охорони праці Дрогобицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області В.Гутиряк провів планову перевірку стану профілактичної роботи з питань охорони праці у МПП «Сатурн».

11 грудня страхові експерти з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провели перевірку умов і безпеки праці та взяли участь в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці у СФГ «Дорис».

11 грудня начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області О.Буланий провів робочу нараду зі страховими експертами з охорони праці відділень з питань стану виробничого травматизму та підсумків профілактичної роботи за 11 місяців 2018 року.

11 грудня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області В.Іванов провів перевірку стану профілактичної роботи зі створення безпечних та нешкідливих умов праці в ТОВ «Скіп» та надав практичну допомогу в організації пропаганди безпеки праці.

11 грудня страховий експерт з охорони праці Теребовлянського відділення виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області А.Топільчук провів навчання працівників ПП «Гусятинська меблева фабрика «Елегант» з питань охорони праці, дотримання техніки безпеки та попередження виробничого травматизму.

11 грудня страховий експерт з охорони праці Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Семирозум провів робочу зустріч з інженером з охорони праці та начальником відділу кадрів КУ «Вижницька центральна районна лікарня» з питання внесення змін до розділу «Охорона праці» у колективному договорі за результатами атестації робочих місць у медичному закладі.

11-12 грудня страховий експерт з охорони праці Іванківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області провів планову перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи у ПП «Іванків-Автолюкс».

12 грудня начальник відділу з профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Рязан виступив із лекціями з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму в навчально-учбовому комбінаті ПП «Чернігівський центр охорони праці».

12 грудня страховий експерт з охорони праці Ківерцівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Кудренко взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників ТзОВ «Мода-текс».

12 грудня страховий експерт з охорони праці Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Я.Житянов провів семінар з питань охорони праці для працівників ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес».

12 грудня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві В.Гриценком провів зустріч із керівниками підприємства з іноземними інвестиціями «Білла-Україна» з питань впровадження та удосконалення системи управління охороною праці на підприємстві та пропаганди безпечних умов праці.

12 грудня начальник відділу роботи з потерпілими та страхувальниками Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві І.Косменюк та головний спеціаліст відділу фінансового контролю та аудиту М.Парієва провели зустріч з керівним складом та головою комісії із соціального страхування ПрАТ «Химбудмонтаж» з питань практичного застосування Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

12 грудня страховий експерт з питань охорони праці Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області провів перевірку стану профілактичної роботи та охорони праці у ФОП «Майстренко О.В.».

12 грудня страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області М.Ситий провів позапланову перевірку стану охорони праці у ТОВ «СОБЕКС Україна» та семінар з керівниками виробничих підрозділів і працівниками на тему: «Профілактика нещасних випадків – запорука зниження виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємстві».

12 грудня страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь провела нараду з питань охорони праці і профілактичної роботи в закладі Скадовського НВК «Академічна гімназія» на тему: «Питання охорони праці та профілактики травматизму в навчальних закладах».

12 грудня страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Д.Косташека провела семінар-навчання для працівників Черешського психоневрологічного будинку-інтернату щодо порядку розслідування та обліку нещасних випадків та професійних захворювань та надала методичну допомогу в розробленні заходів із попередження виробничого травматизму в установі.

13 грудня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов виступив із лекціями з питань охорони праці, порядку проведення розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і профілактики виробничого травматизму в ТОВ Торговий дім «Рига хліб».

13 грудня начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області В.Євпак взяв участь у навчанні з питань охорони праці спеціалістів, відповідальних за стан охорони праці на підприємствах міста Луцьк, яке проводилось на базі Луцького навчального центру.

13 грудня начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Б.Мазур та начальник відділу з профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці О.Родкіна провели робочу нараду з питань покращення роботи служби страхових експертів з охорони праці відділень управління.

13 грудня у приміщенні Волноваського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області відбувся семінар-нарада з головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування та бухгалтерами підприємств, установ та організацій Волноваського району з питань застосування норм чинного законодавства про соціальне страхування.

13 грудня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області О.Леспух надала допомогу у створенні та вдосконаленні системи управління охороною праці та розробленні внутрішньої нормативної документації з охорони праці у ТОВ «Імпвуд», ФОП «Палінкаш І.М.», ФОП «Половко М.М.».

13 грудня страховий експерт з охорони праці Броварського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні системи управління охороною праці у ТОВ «РЛЦ».

13 грудня заступник начальника Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Руденко провів засідання круглого столу з тренерським складом Полтавської ДЮСШ № 2 з волейболу та баскетболу, на якому обговорювалися питання з охорони праці, порядку проведення розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і профілактики виробничого травматизму в спортивному закладі.

13-14 грудня страховий експерт з охорони праці Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Костенко провів планову перевірку дотримання нормативно-правових актів з охорони праці в НДІ «Колан».

14 грудня страховий експерт з охорони праці Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Т.Саннікова взяла участь в опрацюванні та вдосконаленні системи управління охороною праці в Управлінні каналу «Дніпро-Донбас».

14 грудня начальник відділу страхових експертів з охорони праці Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області М.Морозюк провів семінар із працівниками ТДВ «Шахта «Білозерська» на тему: «Профілактика професійних захворювань шахтарів».

14 грудня страховий експерт з охорони праці Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Кідіменко провела лекцію працівникам ФГ «Кривохатько В.В.» на тему: «Інформування працівників про стан охорони праці, причину аварій, нещасних випадків і професійних захворювань та про заходи, яких вжито для їх усунення, – обов’язок роботодавця».

14 грудня страховий експерт з охорони праці Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області Т.Лесик провів семінар із працівниками Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв на тему: «Порядок проведення розслідування нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві».

14 грудня страховий експерт з охорони праці Біляївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ТОВ «Трак Корд» та провів навчання з охорони праці працівників підприємства.

14 грудня страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області В.Іванов взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в ТОВ «Вайнах ЛТД».

14 грудня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Сандурська провела перевірку стану охорони праці, а також надала допомогу щодо впровадження системи управління охороною праці у ТОВ «Агро Інвест Груп».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України