Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

18.03.2019

У період з 11 по 15 березня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

11 березня страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Поліщук здійснив перевірку знань з питань охорони праці у працівників, які виконують роботи з підвищеної небезпеки, у філії «Ковельське ДЕД» ДП «Волинський облавтодор».

11 березня страховий експерт з охорони праці Мар’їнського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Манцев взяв участь у засіданні круглого столу з працівниками ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м. Мар’їнки на тему: «Дотримання трудової дисципліни для запобігання нещасним випадкам».

11 березня страховий експерт з охорони праці Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Я.Житянов взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на ДП «Береніка» та надавав методичну допомогу з питань організації охорони праці в установі.

11 березня страховий експерт з охорони праці Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області М.Рибалко провів семінар з питань охорони праці зі службами охорони праці Азовського басейнового управління, виконавчого комітету Бердянської міської ради, управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради.

11 березня страховий експерт з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ВУ ВКГ «Тетіївводоканал».

11 березня страховий експерт з охорони праці Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Л.Зигмунт надав консультації та практичну допомогу в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у Перемишлянській міській раді.

11 березня начальник Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л.Івасишена взяла участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників Деражнянської центральної районної лікарні.

12 березня страховий експерт з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області здійснив планову перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів із цих питань у ФГ «Юлас», с. П’ятківка.

12 березня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Веренікіна взяла участь в опрацюванні системи управління охороною праці у Златоустівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області.

12 березня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області О.Леспух взяла участь у семінарі з керівниками підприємств Тячівського району на тему: «Побудова системи управління охороною праці на виробництві».

12 березня начальник відділу з профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області В.Соф’як, начальник Коломийського відділення управління Р.Юрійчук та страховий експерт з охорони праці І.Симчич взяли участь у проведенні семінару із вивчення позитивного досвіду організації роботи з охорони праці та профілактики виробничого травматизму у ПАТ «Коломийське АТП».

12 березня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у вивченні стану умов і безпеки праці, проведенні профілактичної роботи з цих питань та підвищенні рівня знань з питань охорони праці у ФГ «Иванов и К».

12 березня заступник начальника Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Руденко провів консультативну нараду з питань охорони праці із педагогічним колективом КЗ «Полтавська спеціалізована школа I-III ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області».

12 березня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Л.Мельник та головний спеціаліст з медичної реабілітації та соціальних послуг Л.Прокопчук взяли участь у семінарі з керівниками, головними спеціалістами та головними бухгалтерами КНП «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» з питань забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб та стану захворюваності.

12 березня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Макаренко провів перевірку стану охорони праці у виробничому відділенні «Кулишівка» ТОВ «Діамант-агро» та профілактичну роботу з питань попередження виробничого травматизму на сільгосппідприємстві.

12 лютого страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Вдосконалення системи управління охороною праці на підприємстві» у ТОВ «Лекконт».

12 березня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок взяла участь у розробленні та впровадженні системи управління охороною праці на ПП «Альфапрайм» та провела інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо нормативних актів з охорони праці підприємства для впровадження СУОП.

12 березня страховий експерт з охорони праці Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ ММ «Пекеджінг Україна» і надав консультативну, методичну та інформаційну допомогу в опрацюванні та впровадженні ефективної системи управління охороною праці на підприємстві.

12 березня страховий експерт з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Забудько взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників КП «Сокиряни-благоустрій».

12 березня страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Луценко провів робочу зустріч з інженером з охорони праці ТОВ «Бахмач - Агро» В.Єкименком щодо проведення спеціального навчання та перевірки знань з охорони праці та поширення на підприємстві позитивного досвіду ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т.Прилуки» з питань охорони праці.

13 березня страховий експерт з охорони праці Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області взяв участь у перевірці стану умов і безпеки праці, а також в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці у ФГ «Мрія-Л».

13 березня страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко провів нараду з колективом Підгайцівської ОТГ з питань удосконалення системи управління охороною праці та проведення профілактичних заходів щодо запобігання виробничому травматизму.

13 березня начальник Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Бескіщенко, начальник відділу по роботі з потерпілими Н.Стукалова та начальник відділу з організації медичної реабілітації О.Голавська провели семінар-нараду для голів комісії із соціального страхування, головних бухгалтерів та бухгалтерів, що здійснюють розрахунки заробітної плати і матеріального забезпечення застрахованим особам, щодо змін у законодавстві про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

13 березня страховий експерт з охорони праці Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області провів семінар із працівниками фермерського господарства «Стимул 777» на тему: «Основи технологічної безпеки у сільськогосподарському виробництві під час виконання польових робіт та аналіз травматизму на підприємствах м. Кремінна і Кремінського району за 2018 рік».

13 березня завідувач сектору з організації медичної реабілітації, медичних та соціальних послуг Пустомитівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області О.Мєшкова і головний спеціаліст відділення С.Одноріг провели семінар-навчання з працівниками Щирецької ОТГ щодо роз’яснення норм Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві.

13 березня страховий експерт з охорони праці Очаківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у нараді керівників сільськогосподарських колективів, голів фермерських господарств з питань охорони праці під час проведення весняно-польових робіт.

13 березня спеціалісти Одеського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провели семінар у навчальному класі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області на тему: «Новий Порядок направлення застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів для отримання послуг з лікування за рахунок коштів Фонду».

13 березня начальник відділу – страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області А.Радченко провів круглий стіл з колективом та відповідальними особами з питань охорони праці на ПП «ВВВ-Спецтехніка».

13 березня начальник Тальнівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області І.Рибак і страховий експерт з охорони праці В.Сандул взяли участь у засіданні круглого столу зі спеціалістами з охорони праці підприємств Тальнівського району з питань аналізу виробничого травматизму, стану охорони праці та ефективності системи управління охороною праці на підприємствах району за лютий 2019 року, організації безпечного проведення весняно-польових робіт та експлуатації об'єктів підвищеної небезпеки в галузі сільського господарства.

13 березня страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Д.Косташек здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на ПП «УКРБЕЛ» та надав консультації щодо вдосконалення СУОП та розроблення внутрішньої нормативної документації з охорони праці.

13 березня головний спеціаліст Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Горлач взяла участь у семінарі-нараді для керівників та осіб, відповідальних за стан охорони праці сільськогосподарських підприємств Бобровицького району, на тему: «Посієш безпеку – отримаєш прибуток. Весняно-польові роботи».

14 березня страховий експерт з охорони праці Тернівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Л.Тополянська провела семінар-нараду у виробничому структурному підрозділі «Шахтоуправління Тернівське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» на тему: «Безпека праці на підприємстві».

14 березня страховий експерт з охорони праці Ужгородського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Василинчук здійснив планову перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи у Закарпатській філії «Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення».

14 березня страховий експерт з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь у засіданні круглого столу з працівниками ТОВ «Ропа Україна» на тему: «Вивчення позитивного досвіду створення безпечних і нешкідливих умов праці на підприємстві».

14 березня страховий експерт з охорони праці Бродівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області А.Стрехалюк взяв участь у засіданні комісії з питань організації системи охорони праці на ДП «Буське лісове господарство» щодо розроблення профілактичних заходів для запобігання нещасним випадкам на виробництві.

14 березня спеціалісти Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області провели засідання круглого столу з працівниками закладів охорони здоров’я міста Южноукраїнськ, департаментів соціальних питань та охорони здоров’я на тему: «Зростання захворюваності працюючих на підприємствах».

14 березня в.о. начальника Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Кіровоградській області Л.Клименко взяла участь у виробничій нараді у МКЛПЗ «Міська лікарня № 1» м. Олександрії та надала роз’яснення щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

14 березня страховий експерт з охорони праці Миргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області І.Музальов здійснив позапланову перевірку дотримання вимог законодавства про охорону праці у ТОВ «Техмолпром».

14 березня начальник Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області Ю.Коломієць та страховий експерт з охорони праці В.Пензій здійснили планову перевірку на ПП «Спецкомплект» стану охорони праці та профілактики виробничого травматизму та провели робочу зустріч із колективом з питань шляхів зниження рівня захворюваності й оптимізації видатків Фонду, організації медичних оглядів та атестації робочих місць, створення сприятливих та нешкідливих умов праці, соціального захисту працівників щодо надання виплат та медико-соціальних послуг.

14 березня страховий експерт з охорони праці Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Лизуник провела нараду з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського призначення у ТОВ «Бучачагрохлібпром».

14 березня головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Л.Іванова провела робочу зустріч із лікарями Чемеровецької центральної районної лікарні та Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності застрахованим особам.

14-15 березня страховий експерт з охорони праці Івано-Франківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області С.Прокопів здійснив перевірку стану охорони праці на КП «Муніципальна варта».

15 березня начальник Нікопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Д.Тополь провів семінар-нараду із заступником головного лікаря з лікувальної роботи, головою ЛКК поліклінічного відділення та лікарями КП «Нікопольська міська лікарня № 4» з питань посилення контролю забезпечення потерпілих на виробництві лікарськими засобами та виробами медичного призначення, а також зниження показників рівня захворюваності серед застрахованих осіб.

15 березня страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області А.Слюсара здійснив планову перевірку знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Аленруд».

15 березня страховий експерт з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузич взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ФОП «Шеремет Ю.Л.».

15 березня страховий експерт з охорони праці Новотроїцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Лелеко провів семінар-нараду на ПП «Тріел агро» з дотримання правил техніки безпеки на виробництві, попередження випадків травматизму та профзахворювань.

15 березня начальник Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Г.Коваленко і страховий експерт з охорони праці О.Старовойт взяли участь у семінарі-нараді з керівниками та відповідальними особами з питань охорони праці сільськогосподарських підприємств Менського району на тему: «Безпека праці на виробництві під час проведення весняно-польових робіт».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України