Головна » Прес-центр » Новини

15.07.2019

У період з 08 по 12 липня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

        

08 липня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві С.Рукін взяв участь у засіданні за участю керівників ТОВ «Алма Транс» на тему: «Про заходи щодо покращення стану системи управління охороною праці на підприємстві».

08 липня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Ірпінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області І.Куліковська та завідувач сектору перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Н.Федієнко провели робочу зустріч зі страховим активом Бучанської української гімназії та відділу культури, релігій та національностей Бучанської міської ради для роз’яснення повноважень комісії із соціального страхування підприємства.

08 липня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Яременко провела зустріч із трудовим колективом комунальної спеціальної воєнізованої аварійно-рятувальної служби на тему: «Профілактика виробничого травматизму на підприємстві».

08 липня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Є.Наумов взяв участь у спільній нараді керівників та працівників відділу капітального будівництва ПрАТ «Кременчуцький колісний завод» з питань створення безпечних умов праці на виробництві та профілактичної роботи з питань охорони праці.

08 липня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяла участь у перевірці КНП «ЦПМСД Печенізького району» з питань обґрунтованості видачі та оплати листків непрацездатності за рахунок коштів Фонду.

08 липня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Хотинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Лопатко провів робочу зустріч із директором ОКУ «Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат» О.Вольським та головою комісії із соціального страхування Н.Рибак з питань зниження рівня захворюваності серед працівників установи, здійснення контролю за правомірним використанням коштів Фонду, правильності оформлення листків непрацездатності, організації роботи комісії із соціального страхування, проходження застрахованими особами медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

09 липня начальник відділу профілактики страхових випадків Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області М.Морозюк взяв участь у семінарі з представниками ВСП «Шахтоуправління «Білозерське» шахта «Білозерська» з питань аналізу травматизму та професійних захворювань на підприємстві за І півріччя 2019 року.

09 липня страховий експерт з охорони праці Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Панов провів робочу зустріч із керівництвом та працівниками служби охорони праці ТОВ «ВТФ «Керамік-Прилуки», під час якої було надано консультативну допомогу з питань охорони праці.

09 липня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук здійснив перевірку стану організації охорони праці та профілактики виробничого травматизму і профзахворювань у фізичної особи-підприємця Канюка І.В.

09 липня страховий експерт з охорони праці Старосамбірського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області С.Пізнак здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у Турківському дочірньому лісогосподарському підприємстві обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

09 липня страховий експерт з охорони праці Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у навчанні та перевірці знань з охорони праці у працівників ТОВ «МСП «Ніка-Тера».

09 липня страховий експерт з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузич взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у фізичної особи-підприємця Протосавицького Андрія Андрійовича.

09 липня начальник Бережанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Хлопась та завідувач сектору страхових виплат та матеріального забезпечення відділення С.Штогрин провели робочу зустріч із керівництвом КНП «Козлівська районна лікарня» Козлівської селищної ради з питань дотримання порядку оформлення та видачі листків непрацездатності застрахованим особам.

09 липня страховий експерт з охорони праці Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області І.Ведецький провів робочу зустріч з інженером з охорони праці ПАТ «Уманський завод «Мегомметр» та здійснив перевірку стану охорони праці на підприємстві.

09 липня страховий експерт з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Забудько взяв участь у впровадженні системи управління охороною праці на КНП «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

10 липня страховий експерт з охорони праці Любомльського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області В.Богдан провів перевірку знань з питань охорони праці у працівників пансіонату «Шацькі озера».

10 липня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Ужгородського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області Н.Бабідорич провела навчання працівників КНП «Ужгородський міський центр первинної медично-санітарної допомоги» щодо зниження рівня захворюваності застрахованих осіб та правильності заповнення листків непрацездатності.

10 липня головний спеціаліст сектору медичних та соціальних послуг Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Н.Гомжина провела робочу зустріч із заступником головного лікаря з лікувальної роботи КЗ «Центральна лікарня Великобілозерської сільської ради» А.Мирошниченко щодо дотримання порядку направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування в санаторно-курортні заклади за рахунок коштів Фонду.

10 липня страховий експерт з охорони праці Яворівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області взяла участь у семінарі з представниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Яворівського району щодо забезпечення дотримання вимог охорони праці і техніки безпеки під час збирання врожаю 2019 року.

10 липня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Профілактичні заходи зі зниження травматизму на підприємстві за підсумками розслідування нещасного випадку, що стався у ПАТ «Трест Житлобуд – 1».

10 липня завідувач сектору профілактики страхових випадків Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області С.Рибчак та страховий експерт з охорони праці відділення О.Гапончук взяли участь у семінарі на тему: «Профілактика виробничого і невиробничого травматизму, профзахворювань, а також розроблення заходів щодо підвищення безпеки виробництва та безпеки життєдіяльності», що відбувся у ТОВ «Морган Феніче».

10 липня страховий експерт з охорони праці Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області А.Топільчук виступив перед керівниками сільськогосподарських підприємств на семінарі-нараді з питань безпеки праці під час жнив, яка відбулась за участю представників органів виконавчої влади, територіального відділення Державної фіскальної служби, управління Державної служби з надзвичайних ситуацій району.

10 липня начальник відділу – страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області А.Радченко провела нараду з доопрацювання та впровадження на підприємстві ефективної системи управління охороною праці із відповідальними особами з охорони праці у ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Оптимаг».

10 липня страховий експерт з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний взяв участь у вдосконаленні та впровадженні системи управління охороною праці у фізичної особи-підприємця Туркоти Ф.Ф.

11 липня страховий експерт з охорони праці Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області А.Ляшук взяв участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «Аміла».

11 липня завідувач сектору страхових експертів – страховий експерт з охорони праці Першотравенського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровської області І.Кудіна провела нараду за участю представників підприємств ПрАТ ДТЕК «Павлоградвугілля» на тему: «Превентивні шляхи зменшення виробничого травматизму та професійної захворюваності на вугільних підприємствах міста».

11 липня страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Фещенко взяв участь у семінарі-нараді з інженерами з охорони праці, особами, відповідальними за охорону праці підприємств, установ та організацій району, щодо нового Порядку розслідування нещасних випадків на виробництві.

11 липня заступник начальника Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області – начальник відділу профілактики страхових випадків В.Руденко провів семінар-нараду з працівниками відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

11 липня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у фізичної особи-підприємця Дзюби Олега Васильовича.

11 липня страховий експерт з охорони праці Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Чаплінський здійснив перевірку стану умов і безпеки праці, дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та провів профілактичні заходи із запобігання виробничому травматизму на КНП «Новоушицька центральна районна лікарня».

11 липня страховий експерт з охорони праці Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області А.Міцура взяв участь у навчанні та перевірці знань з охорони праці у фізичної особи-підприємця Вербіцького С.Ю.

12 липня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Веренікіна та страховий експерт з охорони праці Вугледарського міського відділення К.Перебайло взяли участь у засіданні круглого столу з представниками ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» та ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» з питань атестації робочих місць, аналізу рівня професійних захворювань на вугільних підприємствах міста за І півріччя 2019 року.

12 липня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт здійснив планову перевірку стану охорони праці у ФГ «Полісся-Агро».

12 липня страховий експерт з охорони праці Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Оримович взяв участь у навчанні та перевірці знань з охорони праці у відповідальних осіб підприємств міста Новоград-Волинського, Новоград-Волинського та Баранівського районів.

12 липня головний спеціаліст відділу організації медичної реабілітації Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Ю.Осадча взяла участь у спільній нараді з лікарями УНП «Центр ендокринології хірургії і трансплантології» з питань забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

12 липня начальник Гайворонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Кіровоградській області А.Димарець і страховий експерт з охорони праці відділення Т.Недорода взяли участь у плановій перевірці стану умов і безпеки праці в ДНЗ № 5 «Дзвіночок» м. Гайворон.

12 липня заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області Е.Стаднік, страховий експерт з охорони праці управління Л.Чередниченко та спеціалісти Сєвєродонецького міського, Лисичанського міського та Попаснянського відділень управління взяли участь у нараді з представниками вугільної промисловості ПАТ «Лисичанськвугілля» та ГУ Держпраці у Луганській області на тему: «Розслідування професійних захворювань згідно із постановою КМУ від 17.04.2019 № 337. Заходи щодо зниження рівня професійних захворювань».

12 липня головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області С.Безродна взяла участь у нараді з працівниками Державної Каховської технічної школи з питань лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України