Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

20.05.2019

У період з 13 по 17 травня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

13 травня страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Луценко здійснив планову перевірку з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму у ТОВ «Бахмач-Агро», а також провів нараду за результатами перевірки.

13 травня страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області  Б.Глібчук здійснив перевірку стану умов та безпеки праці у МКП «Косів».

13 травня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в м. Києві В.Гриценко взяла участь у нараді на тему: «Підведення підсумків перевірки стану профілактичної роботи щодо створення здорових та безпечних умов праці на підприємстві» у ТОВ «Нова Пошта».

13 травня начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду в Київській області В.Нємцев та завідувач сектору обґрунтованості видачі листків непрацездатності Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області провели зустріч із головним лікарем КНП «Вишнівська міська лікарня» для перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності застрахованим особам.

13 травня начальник Гайворонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Кіровоградській області А.Димарець та страховий експерт з охорони праці відділення Т.Недорода здійснили планову перевірку стану умов і безпеки праці у ПП «Авіценна».

13 травня страховий експерт з охорони праці Львівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Г.Маляренко взяла участь у засіданні круглого столу з начальниками служб охорони праці та інженерами з охорони праці виробничих підрозділів РФ «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця».

13 травня страховий експерт з охорони праці Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів робочу зустріч із трудовим колективом з питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці у ТОВ «Люмьєр Україна».

13 травня головний спеціаліст з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Т.Кулиба провів засідання круглого столу на тему: «Організація роботи комісії (уповноваженого) із соціального страхування, їх повноваження, права та обов’язки, дотримання режиму лікування застрахованими особами» для  керівників, голів комісій із соціального страхування, страхового активу навчальних закладів міста Острог.

13 травня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області Р.Ярошевич провів зустріч з головою комісії із соціального страхування ТОВ «Рост» та надав роз’яснення і практичну допомогу з питань роботи комісії із соціального страхування, прав та обов’язків, а також перевірив журнал обліку осіб, які часто та довго хворіють.

14 травня головний спеціаліст відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Охримець провів семінар-нараду за участю членів комісії із соціального страхування, бухгалтерів та працівників відділу кадрів ЖКП «Азовжитлокомплекс» з питань роботи комісії із соціального страхування та правильності оформлення і видачі листків непрацездатності.

14 травня страховий експерт з охорони праці Енергодарського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Л.Максимова виступила з лекцією у Кам’янсько-Дніпровській районній комунальній організації «Радіо-Кам’янка» на тему: «Захищене і здорове покоління».

14 травня страховий експерт з охорони праці Врадіївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області здійснив вивчення стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань у КП «Врадіївське ЖКГ» Врадіївської районної ради.

14 травня страховий експерт з охорони праці Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у навчанні та перевірці знань з охорони праці працівників ТОВ «Леляківське».

14 травня страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь провела нараду з питань профілактичної роботи із запобігання нещасним випадкам на виробництві на тему: «Профілактика виробничого травматизму в оздоровчих закладах» в оздоровчому комплексі «Червоні вітрила» ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат».

14 травня страховий експерт з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Корчевний здійснив перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів із цих питань у фізичної особи-підприємця «Цюрупій В.І.».

14 травня страховий експерт з охорони праці Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області здійснила перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «Альфа – Етекс» та надала консультативну, методичну та інформаційну допомогу в опрацюванні та впровадженні ефективної системи управління охороною праці.

14 травня начальник Хотинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Т.Бродовінська провела робочу зустріч з головою комісії із соціального страхування КЗ «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1» Н.Кисорець, під час якої провела детальний аналіз причин росту захворюваності, збільшення днів тимчасової непрацездатності у квітні 2019 року порівняно з відповідним періодом минулого року.

14-15 травня страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області А.Слюсар здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у КП «Іршанське комунальне підприємство» Іршанської селищної ради.

15 травня страховий експерт з охорони праці Камінь-Каширського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області С.Дейнека взяв участь у навчанні працівників з питань охорони праці у ДП СЛАП «Ратнеагроліс».

15 травня начальник Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області В.Ігнатова та заступник начальника відділення І.Волковий провели робочу зустріч із головним лікарем КЗ «Кам’янська міська лікарня № 7» з питань зниження рівня захворюваності серед застрахованих осіб та контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності.

15 травня страховий експерт з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області В.Тягнирядно взяв участь у проведенні семінару з охорони праці з представниками цехів ремонтного виробництва ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» щодо правильності і повноти оформлення документів для підготовки санітарно-гігієнічних характеристик умов праці працівників підприємства.

15 травня страховий експерт з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь у вдосконаленні СУОП у філії «Тетіївське районне дорожнє управління» ДП «Київське обласне дорожнє управління» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

15 травня начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області І.Новак та заступник начальника відділу Е.Шевченко провели семінар для медичних працівників ДУ «Територіальне медичне об'єднання МВС України у Запорізькій області» на тему: «Дотримання лікарями лікувального закладу вимог чинних нормативних документів з питань експертизи тимчасової непрацездатності».

15 травня начальник Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області та заступник начальника відділення – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення провели робочу нараду з головами та членами комісій із соціального страхування підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля».

15 травня завідувач сектору профілактики страхових випадків Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області С.Рибчак та страховий експерт з охорони праці відділення О.Гапончук провели зустріч із керівниками структурних підрозділів КП «Рівненський міський трест зеленого господарства» з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму.

15 травня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренко провів перевірку стану охорони праці у ТОВ «Агробізнес ТСК».

15 травня заступник начальника Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Чайковський провів робочу зустріч з в.о. головного лікаря Ярмолинецької ЦРЛ та сімейним лікарем Ярмолинецького РЦ ПМСД з питань проведення аналізу якості експертизи тимчасової непрацездатності, аналізу помилок та недоліків щодо якості надання медичної допомоги.

15 травня страховий експерт з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Забудько взяв участь у перевірці знань з охорони праці у працівників ДП «Сокирянське лісове господарство».

15-16 травня страховий експерт з охорони праці Немирівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області С.Пашенько взяв участь в навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників ПрАТ «Дружба – В.М.».

16 травня страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко спільно з представниками служби охорони праці СП ТОВ «МОДЕРН – ЕКСПО» взяв участь у вебінарі з питань охорони праці на тему: «Новий порядок розслідування нещасних випадків на виробництві».

16 травня головний спеціаліст відділу профілактики страхових випадків Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Горлач взяла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ФГ «Ольга Аллін».

16 травня страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області І.Мар’ян взяв участь у навчанні та перевірці знань з охорони праці у працівників Свалявського технічного коледжу Національного університету харчових технологій.

16 травня головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві А.Устименко провела зустріч із завідувачем жіночої консультації КНП КДЦ Дніпровського району м. Києва та надала роз’яснення щодо направлення на реабілітаційне лікування жінок з ускладненим перебігом вагітності за рахунок коштів Фонду.

16 травня страховий експерт з охорони праці Старосамбірського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області С.Пізнак взяв участь в опрацюванні та впровадженні елементів СУОП у Тершівській сільській раді.

16 травня головний спеціаліст Біляївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області здійснив планову перевірку стану умов, безпеки праці в Інженерно-технологічному інституті «Біотехніка» Національної академії аграрних наук України.

16 травня страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Тобота надав консультативну та методичну допомогу в розробленні нормативно-правових актів з охорони праці фахівцям ТОВ «Гарантгаз-сервіс».

16 травня начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області Л.Кириченко та головний спеціаліст відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності С.Козій взяли участь у семінарі-навчанні за участю профспілкового активу та голів комісій із соціального страхування закладів охорони здоров’я Харківського регіону.

16 травня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Колєснік провів позапланову перевірку профілактичної роботи з охорони праці у КП «Центральна районна аптека № 4».

16 травня страховий експерт з охорони праці Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Лизуник взяла участь у нараді на тему: «Експертиза ризиків виникнення страхових випадків та заходів їх профілактики» у ТОВ «Бучачагрохлібпром».

17 травня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів зустріч на тему: «Якщо стався нещасний випадок» з трудовим колективом ТОВ «Бесарабія плюс», а також обговорив питання підвищення рівня безпеки праці працівників підприємства.

17 травня страховий експерт з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І.Рутковський здійснив планову перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів із цих питань у КНП «Чечельницька ЦРЛ».

17 травня страховий експерт управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Веренікіна взяла участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ПрАТ «Великоанадольський вогнетривкий комбінат».

17 травня страховий експерт з охорони праці  Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці під час весняно-польових робіт у ТОВ «Укрінагропром», с. Будичани.

17 травня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області М.Попенко надав практичну допомогу у створенні та вдосконаленні СУОП у ТОВ «Оптіма-Хольц ЛТД», м. Рахів.

17 травня страховий експерт з охорони праці Івано-Франківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області С.Прокопів здійснила позапланову перевірку стану охорони праці у ТОВ «Благо Буд».

17 травня страховий експерт з охорони праці Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області В.Овчінкін провів відкритий урок-лекцію для представників Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету та ЗОШ № 4 Новокаховської міської ради на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України