Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

16.09.2019

У період з 09 по 13 вересня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

09 вересня страховий експерт з охорони праці Дніпровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Н.Біла взяла участь у семінарі для працівників АТ «ДТЕК Дніпровські електричні мережі» на тему: «Огляд загальних питань щодо додержання вимог законодавства з охорони праці, профілактична робота з пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці».

09 вересня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Олексюк провела зустріч із головами ЛКК КНП «Старовижівська ЦРЛ» та КЗ «Старовижівський ЦПМД» з питань недопущення необґрунтованої видачі листків непрацездатності застрахованим особам.

09 вересня головний спеціаліст сектору по роботі зі страхувальниками Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області та головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення провели семінар-навчання з членами комісії із соціального страхування КЗ «Станично-Луганська районна централізована бібліотечна система» з питань роботи комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, порядку оформлення, призначення, нарахування та виплати допомоги за листками непрацездатності, обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, шляхів зниження рівня захворюваності застрахованих осіб підприємства.

09 вересня страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП в управлінні Державного агентства рибного господарства у Миколаївської області.

09 вересня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області А.Дворак та страховий експерт з охорони праці відділення О.Зіньковський здійснили перевірку обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці на КНП «Сарненська РЛ».

09 вересня страховий експерт з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Забудько взяв участь у впровадженні ефективної СУОП у ТДВ «Сокирянський машинобудівний завод».

10 вересня страховий експерт з охорони праці Барського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області М.Дерепа здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи в ТОВ «Пфаннер Бар».

10 вересня страховий експерт з охорони праці Овруцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Л.Круковський взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ПрАТ «Товкачівський ГЗК».

10 вересня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи, а також надав консультації та допомогу у вдосконаленні СУОП і розробленні внутрішньої нормативної документації з охорони праці на ПП «ММ супермаркет».

10 вересня головні спеціалісти відділу по роботі зі страхувальниками Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві М.Кравченко, Л.Лопес-Родрігес та Л.Калініна провели робочу зустріч з керівним складом та головою комісії із соціального страхування ТОВ «Філіп Морріс Сейлз Енд Дістриб’юшн» з питань фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

10 вересня страховий експерт з охорони праці Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Л.Зигмунт зустрівся із працівниками ПП «Галкомсервіс» для обговорення питань належної організації системи управління охороною праці на підприємстві.

10 вересня страховий експерт з охорони праці Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів робочу зустріч із трудовим колективом ПрАТ «Вікторія» з питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці на підприємстві.

10 вересня страховий експерт з охорони праці Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Костенко взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП на КП «Житлово-експлуатаційна дільниця № 2» Полтавської міської ради.

10 вересня страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області М.Ситий здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці у ТОВ «НПП Технологія».

10 вересня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження СУОП на ПП «Іннатекс».

10 вересня страховий експерт з охорони праці Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області І.Ведецький провів зустріч з інженером з охорони праці ДП «Уманські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» та здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємстві.

10 вересня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов взяв участь у нараді з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму на ПП «СТВ».

11 вересня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Малахова провела засідання круглого столу з членами комісії із соціального страхування філії «Збагачувальна фабрика Щербинівська» з питань зниження рівня захворюваності серед застрахованих осіб підприємства.

11 вересня страховий експерт з охорони праці Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Оримович взяв участь у нараді з керівниками підрозділів ДП «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство».

11 вересня начальник Броварського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області провела робочу зустріч із керівництвом ТОВ «Асканія-Флора» щодо обґрунтованості рішень про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг застрахованим особам підприємства.

11 вересня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Олександрійського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області М.Романюк провела робочу зустріч із заступником голови комісії із соціального страхування Олександрійського коледжу культури і мистецтв з питань роботи комісії із соціального страхування, порядку оформлення, призначення, нарахування та виплати допомоги за листками непрацездатності, шляхів зниження рівня захворюваності застрахованих осіб на підприємстві, надала роз’яснення щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

11 вересня головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Ю.Володимирець, головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення Н.Міщанюк та страховий експерт з охорони праці відділення В.Рослюк провели семінар-навчання з головами комісій із соціального страхування, бухгалтерами установ, організацій Демидівської ОТГ з питань надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду, стану захворюваності та заповнення листків непрацездатності, запобігання нещасним випадкам, попередження травматизму на виробництві.

11 вересня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок провів нараду з питань охорони праці та профілактики нещасних випадків на виробництві на КП «Каховська керуюча компанія».

11 вересня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Вдосконалення системи управління охороною праці» в ГО «ХОО ФСТ «Динамо» України».

11 вересня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань у фізичної особи-підприємця Альмяшова Р.О.

11 вересня страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Д.Косташек взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у філії «Сторожинецький автодор» ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

12 вересня страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко провів семінар-навчання з питань охорони праці з працівниками Горохівського районного суду Волинської області на тему: «Виконання своїх основних функцій у випадку порушень звичайного режиму роботи суду з дотриманням законодавства з охорони праці. Змінені та нові нормативні документи з питань охорони праці».

12 вересня страховий експерт з охорони праці Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області С.Дутов взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ТДВ «Перечинський лісохімкомбінат».

12 вересня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області М.Рибалко взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Агрофірма «Долинська».

12 вересня начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області О.Ославська, головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Тисменицького відділення управління О.Ткачук та головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Івано-Франківського відділення управління Б.Кулеша провели нараду в Івано-Франківському обласному клінічному кардіологічному центрі за підсумками перевірки обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності застрахованим особам.

12 вересня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Т.Товстенко взяла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури».

12 вересня страховий експерт з охорони праці Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області С.Здітовецький взяв участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на дільниці № 4 «Котельня Соборна 105К» КП «Васильківтепломережа».

12 вересня начальник відділу страхових експертів Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Б.Рудик здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «Галичхутро».

12 вересня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Охорона праці при дії високих температур у літній період» із працівниками КЗ «Ізмаїльська міська районна лікарня».

12 вересня страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Тобота взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників КНП «Зіньківська ЦРЛ».

12 вересня страховий експерт з охорони праці Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області А.Топільчук провів зустріч із колективом ПП «Теребовлянський молокозавод» з питань охорони праці, профілактики виробничого травматизму та створення безпечних умов праці на підприємстві.

12 вересня страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук провела семінар із керівництвом та відповідальними особами за стан охорони праці на КП «Херсонміськсвітло» з питань доопрацювання та впровадження на підприємстві ефективної СУОП.

12 вересня фахівці управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провели семінар-навчання для голів комісій із соціального страхування підприємств та організацій міста Харків на тему: «Надання допомоги по тимчасовій непрацездатності внаслідок травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві. Контроль за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності».

12 вересня завідувач сектору профілактики страхових випадків Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у фізичної особи-підприємця Любича М.М, а також надав консультативну допомогу в опрацюванні та впровадженні ефективної СУОП на підприємстві.

13 вересня страховий експерт з охорони праці Мирноградського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Д.Неніч та страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Колікова взяли участь у нараді з представниками ДП «Мирноградвугілля» та ГУ Держпраці у Донецькій області на тему: «Контроль, облік і звітність щодо нещасних випадків, гострих професійних захворювань, аварій на виробництві».

13 вересня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Яременко взяла участь у проведенні відкритого уроку студентам Запорізького коледжу радіоелектроніки Запорізького національного університету на тему: «Дбайливе ставлення до власного здоров’я та життя, усвідомлення наслідків порушень, вимог безпеки, які можуть призвести до травмування, а то і смерті, – право і обов’язок працівника».

13 вересня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Колєснік здійснив позапланову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці в ТОВ «Якобз Дау Україна».

13 вересня страховий експерт з охорони праці Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області Р.Бабич провів навчання і перевірку знань у працівників ДНЗ «Джерельце», м. Городище.

13 вересня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму у працівників ТОВ «Торговий дім «Рига хліб».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України