Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

11.11.2019

У період з 04 по 08 листопада 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

04 листопада страховий експерт з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І.Рутковський здійснив позапланову перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів на ПП «ТРК «Кентавр-TV».

04 листопада страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області І.Мар’ян взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці працівників ретортного цеху ТОВ «НВП «Грифсканд-Свалява».

04 листопада головний спеціаліст відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві А.Віннікова провела робочу зустріч із працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності, в ТОВ «Медичні центри «Медісвіт».

04 листопада страховий експерт з охорони праці Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області І.Ведецький здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи на УКП «Уманьтеплокомуненерго».

04 листопада головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Гайворонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Кіровоградській області А.Григоращук провів робочу зустріч-нараду з лікарями лікувально-профілактичних закладів Гайворонського району на тему: «Забезпечення застрахованих осіб послугами із реабілітаційного лікування».

04 листопада начальник відділу профілактики страхових випадків Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП на ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря – Машпроект».

04 листопада страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк надав організаційно-методичну допомогу щодо опрацювання та впровадження СУОП у ТОВ «БудКомплект».

05 листопада страховий експерт з охорони праці Шаргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Ковальський взяв участь в опрацюванні та впроваджені СУОП у секторі культури і туризму Тиврівської РДА.

05 листопада страховий експерт з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області В.Тягнирядно взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг».

05 листопада страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Поліщук взяв участь у перевірці стану профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці в ТОВ «Ковель-Транс».

05 листопада завідувач сектору перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бориспільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Т.Білецька провела робочу зустріч із головою Броварської міжрайонної МСЕК В.Кузнєцовим щодо посилення контролю за видачею і продовженням листків непрацездатності застрахованим особам.

05 листопада страховий експерт з охорони праці Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області А.Міцура взяв участь в опрацюванні і вдосконаленні СУОП у ТОВ «Діамант-Канів».

05 листопада страховий експерт з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Є.Потєряєв провів зустріч із трудовим колективом ФГ «Степове-2001» на тему: «Інформування працівників про стан охорони праці, причину аварій, нещасних випадків і професійних захворювань та про заходи, яких вжито для їх усунення. Організація заходів з питань охорони праці щодо попередження виробничого травматизму».

05 листопада головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області О.Поливода провів семінар-навчання з членами комісії із соціального страхування Новоайдарського територіального центру соціального обслуговування на тему: «Робота комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Порядок оформлення, призначення, нарахування та виплати допомоги за листками непрацездатності, обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, шляхів зниження рівня захворюваності».

05 листопада страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у засіданні круглого столу з питань охорони праці з трудовим колективом ТОВ «Кубєй».

05 листопада завідувач сектору профілактики страхових випадків Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області С.Рибчак та страховий експерт з охорони праці О.Гапончук провели семінар-навчання на тему: «Організація та управління питаннями охорони праці у навчальних закладах» у ДНЗ «Національний університет водного господарства та природокористування» для працівників служби охорони праці НУВГП, керівників структурних підрозділів технічних служб, завідувачів студентських гуртожитків.

05 листопада страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Д.Косташек взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні СУОП на ПСГП «Аграрник-Лісовий».

05-06 листопада страховий експерт з охорони праці Львівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області А.Луць здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи в АТ «Троттола».

06 листопада начальник відділу профілактики страхових випадків Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Чертушкін провів семінар-нараду з відповідальними за охорону праці на ВСП «ШУ «Білозерське» на тему: «Деталізація та всебічний аналіз усіх обставин виникнення професійних захворювань є запорукою створення безпечних та здорових умов праці».

06 листопада страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло провів нараду з питань безпеки виконання робіт в осінньо-зимовий період на ПП «Метагро».

06 листопада страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області В.Сміщук надав консультації та допомогу у вдосконаленні СУОП і розробленні внутрішньої нормативної документації з охорони праці в ТОВ «Аллбаутех Україна».

06 листопада страховий експерт з охорони праці Долинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області І.Цюк взяв участь у семінарі-навчанні з питань охорони праці керівників та спеціалістів служб з охорони праці малих підприємств, ОТГ та житлово-комунального господарств Рожнятівського району.

06 листопада начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області О.Щербак провела навчання з охорони праці для посадових осіб органів управління освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, спеціалістів департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, об’єднаних територіальних громад, керівників та педагогічних працівників (уповноважених до виконання питань з охорони праці) навчальних закладів, професійно-технічних та інтернатних закладів області.

06 листопада страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Вдосконалення системи управління охороною праці» в ДУ «Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка».

06 листопада страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області В.Пензій здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактики виробничого травматизму в КУ «Хмелівський психоневрологічний інтернат».

06 листопада головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області В.Цибульська провела засідання круглого столу на тему: «Профілактика захворюваності працездатних осіб з метою збереження їх здоров’я» у Чортківській гімназії ім. М.Шашкевича.

06 листопада страховий експерт з охорони праці Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області В.Овчінкін провів семінар-нараду з питань організації роботи з профілактики нещасних випадків на виробництві з працівниками ПТРК «Рубін-Плюс».

07 листопада головний спеціаліст відділу по роботі зі страхувальниками Слов’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області М.Олійник провела зустріч з головою та членами комісії із соціального страхування ТОВ «Славдорстрой» щодо основних принципів роботи комісії, правильності оформлення листків непрацездатності та заходів, направлених на зменшення рівня захворюваності.

07 листопада страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Коблик взяла участь у нараді на тему: «Обговорення дисципліни на будівельних майданчиках та участь в опрацюванні документації з питань охорони праці» в ТОВ «БК «Нові Зодчі».

07 листопада страховий експерт з охорони праці Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області С.Якименко взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці новопризначених посадових осіб закладів освіти міста Світловодськ.

07 листопада страховий експерт з охорони праці Дрогобицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області В.Гутиряк взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці працівників КП «Комбінат міського господарства».

07 листопада страховий експерт з охорони праці Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів робочу зустріч із представнипками Профспілки робітників морського транспорту морського порту «Чорноморськ» з питань обговорення нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

07 листопада головний спеціаліст відділу медичних та соціальних послуг Вознесенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області провів зустріч із заступником головного лікаря КНП «Новоодеська ЦРЛ» з питань медичної реабілітації застрахованих осіб району.

07 листопада головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Вовчанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провів консультативну зустріч із заступником директора з ЕТН КНП «Вовчанська ЦРЛ» щодо обґрунтованості термінів перебування хворих по листах непрацездатності, зокрема по невиробничих травмах.

07 листопада головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Т.Кулиба провела робочу зустріч із головою ЛКК КЗ «Острозький районний центр ПМСД» щодо обґрунтованості видачі листків непрацездатності застрахованим особам.

07 листопада страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук провела круглий стіл з керівництвом та відповідальними особами з питань охорони праці КЗ «Херсонська обласна універсальна бібліотека ім. О.Гончара» щодо проведення профілактичних заходів із доопрацювання на підприємстві ефективної СУОП.

07 листопада головний спеціаліст профілактики страхових випадків Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Коровченко взяла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Зоря».

08 листопада в.о. начальника Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області І.Волков та завідувач сектору перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності С.Васильченко провели зустріч із головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» щодо причин збільшення кількості виданих листків непрацездатності в жовтні поточного року та посилення контролю за обґрунтованою видачею листків непрацездатності працівникам промислових підприємств району.

08 листопада начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Г.Гальченко провела семінар-навчання у відділеннях терапевтичного профілю КНП «Міська лікарня № 9» щодо обґрунтованості видачі листків непрацездатності, дотримання лікарями та відповідальними особами вимог нормативно-правових актів під час видачі (продовження) та заповнення листків непрацездатності.

08 листопада страховий експерт з охорони праці Хорольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Д.Яременко взяв участь в опрацюванні і вдосконаленні елементів СУОП у філії «Градизьк» ТОВ «СП «НІБУЛОН».

08 листопада страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Шамрай взяв участь у семінарі з посадовцями Сумської міської ради та відділу освіти, директорами шкіл та їх заступниками, відповідальними з питань охорони праці та інженерами з охорони праці закладів освіти міста на тему: «Охорона праці в закладах освіти».

08 листопада заступник начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Р.Анталовський взяв участь у навчанні голів комісій із соціального страхування та бухгалтерів підприємств, установ, організацій району з питань дотримання норм чинного законодавства у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування.

08 листопада страховий експерт з охорони праці Городнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Лисогор здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи із запобігання виробничому травматизму у ФГ «Соната».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України