Головна » Прес-центр » Новини

Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для 6 сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

19.08.2021

Сьогодні Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 1 мільйон 347 тисяч 400 гривень членам сімей шести працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень профінансовано для сімей лікаря-анестезіолога з Житомирської області, лікаря-хірурга з Одеської області, лікаря-анестезіолога з Тернопільської області та фельдшера з Хмельницької області.

Допомогу у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей молодшого медичного брата з Київської області та сімейного лікаря з Миколаївської області.

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 19 серпня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 152 працівників.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. З 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України