Головна » Про Фонд » Громадська рада Фонду

03.09.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

для формування нового складу Громадської ради

Фонду соціального страхування України

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради Фонду соціального страхування України відбудуться 05 жовтня 2021 року об 11.00 в приміщенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за адресою: м. Київ, вул. Боричів Тік, 30 (кім. 103, 1 поверх).

 

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради Фонду:

 

з/п

П.І.Б.

Назва інституту громадянського суспільства (організації), який представляє

1.

Бобков

Олександр Олексійович

Незалежна профспілка гірників України

2.

Горюн

Тетяна Михайлівна

Федерація професійних спілок України

3.

Землянська

Наталія Геннадіївна

Всеукраїнська профспілка виробничників і підприємців

4.

Корнієнко

Олеся Елемирівна

заступник начальника юридичного управління-начальник відділу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

5.

Лисенко

Олександр Петрович

Всеукраїнська громадська організація «Зелена варта»

6.

Марчук

Людмила Василівна

начальник відділу забезпечення діяльності колегіальних органів Фонду управління організаційної роботи виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

7.

Назаренко

Богдан Станіславович

ВГО «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»

8.

Ніконенко

Василь Васильович

начальник управління організаційної роботи виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

 

Громадська рада Фонду соціального страхування України утворюється відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Порядку утворення та діяльності Громадської ради Фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2015 № 555 «Деякі питання здійснення контролю за діяльністю Фонду соціального страхування», та постанови правління Фонду соціального страхування України від 23.10.2018 № 24 «Про деякі питання діяльності Громадської ради Фонду соціального страхування України».

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у її роботі, та внесені інститутами громадянського суспільства.

Строк повноважень складу Громадської ради становить два роки.

До складу Громадської ради, яка складається з 21 особи, можуть входити представники громадських об’єднань, що підтвердили в установленому законом порядку всеукраїнський статус і в установчих документах яких передбачено здійснення захисту прав і інтересів застрахованих осіб та/або потерпілих на виробництві, а також представники всеукраїнських профспілок, їх об’єднань, всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців, легалізованих відповідно до законодавства (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу Громадської ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства.

Для участі в установчих зборах необхідно подати до ініціативної групи заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (рекомендована форма додається).

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, засвідчене підписом керівника, скріпленим печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (рекомендована форма додається);

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (для всеукраїнських профспілок, їх об’єднань, всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців);

- копії документів, що підтверджують всеукраїнський статус, та установчих документів, що підтверджують повноваження на здійснення захисту прав та інтересів застрахованих осіб та/або потерпілих на виробництві (для громадських об’єднань).

Документи від інститутів громадянського суспільства до ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду подаються через поштову скриньку, що знаходиться у приміщенні виконавчої дирекції Фонду за адресою: м. Київ, вул. Боричів Тік, 30, або шляхом надсилання рекомендованим поштовим відправленням.

Документи приймаються виключно в паперовому вигляді до 24 вересня 2021 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 9:00 до 18:00 (у пятницю до 16:45).

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть інститути громадянського суспільства.

Відповідальна особа: Марчук Людмила Василівна, тел. (044) 206-14-36, адреса електронної пошти - marchuk@fssu.gov.ua.

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду

 

Заява інституту громадянського суспільства

 

Біографічна довідка представника інституту громадянського суспільства

 

Порядок проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради Фонду соціального страхування України

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України