Головна » Прес-центр » Анонси подій

Повідомлення про початок процедури припинення Фонду соціального cтрахування України і строки заявлення кредиторами своїх вимог

05.01.2023

На виконання прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в редакції Закону України від 01 січня 2023 року №1105-XIV, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 року №1442 розпочато процедуру припинення Фонду соціального страхування України.

Відповідно до ст. 105 Цивільного кодексу України, прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в редакції Закону України від 01 січня 2023 року №1105-XIV, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 року №1442 встановлено, що строк заявлення кредиторами вимог до Фонду соціального страхування України та управлінь виконавчої дирекції Фонду становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення.

03 січня 2023 року у відповідності до чинного законодавства України було оприлюднено повідомлення про рішення щодо припинення Фонду соціального страхування України.

Кредиторські вимоги до Фонду соціального страхування України направляються комісії з реорганізації за адресою: вул. Боричів Тік, 28, м. Київ, 04070.

 

 

Голова комісії з реорганізації

Фонду соціального страхування

України                                                                                           Олександр Бахматський

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України