ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

- Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію

08.09.2017

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

04.09.2017  № 59-ос

 

 

Розмір фактичних витрат

на копіювання або друк  документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є виконавча дирекція  Фонду соціального страхування України та її робочі органи

    

1. Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) – 0,02 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

2. Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) – 0,04 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

3. Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк) – 0,06 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки.

 

Примітка. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.

 

 

 

версія для друку
повернутись