ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для п'яти сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

26.01.2021

Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням для сімей п’яти працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

 

Допомоги у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей лікаря-терапевта та лікаря-анестезіолога з Тернопільської області, а також лікаря-хірурга та лікаря-терапевта з Хмельницької області. Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень профінансовано для родини лікаря-анестезіолога з Черкащини.

 

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 26 січня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

 

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 41 працівника.

 

Розмір зазначеної одноразової допомоги становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. Нагадаємо, з 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.

 

Звертаємо увагу, що після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи. Загалом на сьогодні Фондом виплачено понад 100 млн грн страхових виплат медикам і їх родинам.

 

версія для друку
повернутись