ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

21.02.2022

У період з 14 по 18 лютого 2022 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

14 лютого завідувач сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Яготинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Г.Іващенко провела робочу зустріч з бухгалтерами та уповноваженими з соціального страхування на ДП ДГ «Панфильська дослідна станція» щодо опрацювання електронних листків непрацездатності.

14 лютого завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Іванова взяла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище».

14 лютого страховий експерт з охорони праці Білгород-Дністровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області О.Гаврилюк здійснила перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань на КП «Агропромтехніка».

14 лютого страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Поліщук взяв участь в опрацюванні та впровадженні елементів СУОП у ТОВ «Галактика Авто».

14 лютого головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області Н.Кутова провела робочу зустріч з головними бухгалтерами КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» та КЗ «Охтирська дитяча художня школа ім. Т.Г. Шевченка» з питань підписання договору про подання електронних документів до відділення, опрацювання е-лікарняних та подання за ними заяв-розрахунків до Фонду.

14 лютого головний спеціаліст сектору по роботі зі страхувальниками Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області А.Вертегел провела засідання круглого столу на тему: «Формування е-лікарняних від медичного висновку до кабінету страхувальника» у ФГ «Альянс».

14 лютого головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві С.Іманова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні на КНП «Київська міська клінічна лікарня № 7», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

15 лютого головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Н.Мелешко провела нараду з бухгалтерами та представниками комісії із соціального страхування відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради з питань роботи з електронними листками непрацездатності.

15 лютого начальник відділу медичних та соціальних послуг Тернівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Г.Апівалас провела зустріч із застрахованими особами, які перебувають на лікуванні в хірургічному відділенні КНП «Тернівська центральна міська лікарня», з питань порядку організації реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

15 лютого завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області М.Рибалко взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП на КНП «Бердянський ЦПМСД».

15 лютого страховий експерт з охорони праці Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області М.Піц взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці керівників виробничих підрозділів СГВК «Зоря».

15 лютого головний спеціаліст відділу медичних та соціальних послуг Сватівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області Д.Торчун взяв участь у вебінарі-нараді з працівниками СТОВ «Україна» на тему: «Направлення застрахованих осіб на медичну реабілітацію».

15 лютого в.о. начальника Врадіївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області С.Онуфрієнко провів круглий стіл з інженером з охорони праці відділу освіти Врадіївської ОТГ та відповідальними за стан охорони праці навчальних закладів територіальної громади з питань профілактичної роботи та заходів для усунення виробничих небезпек і ризиків.

15 лютого страховий експерт з охорони праці Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у нараді з посадовими особами філії «Мар’янівська» ТОВ «Нібулон» з питань впровадження на підприємстві елементів СУОП.

15 лютого головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Генічеського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Сірман провела нараду з членами комісії із соціального страхування ТОВ «Генічеська центральна аптека» з питань направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на лікування після перенесених захворювань і травм до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

15 лютого в.о. начальника Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Бальжик провів робочу зустріч із директором та головою ЛКК КНП «Летичівська багатопрофільна лікарня» з питань зменшення рівня захворюваності працюючого населення, покращення якості експертизи тимчасової непрацездатності, відбору та направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів.

16 лютого страховий експерт з охорони праці Бориспільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Л.Корнієнко здійснила перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у ТОВ «Шериф Пульт 019».

16 лютого головний спеціаліст сектору по роботі зі страхувальниками Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області О.Прядка провела семінар у ТОВ «Аульська хлоропереливна станція» на тему: «Розрахунок е-лікарняних».

16 лютого головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Т.Колісник провела робочу зустріч із керівництвом та медичним персоналом КНП «Гуляйпільська міська лікарня» з питань продовження лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів та санаторно-курортного лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві за рахунок коштів Фонду.

16 лютого заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області А.Сухомлинова провела нараду з представниками комісії із соціального страхування та бухгалтерами ТОВ «Автотехнотранс» на тему: «Опрацювання електронного листка непрацездатності».

16 лютого головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Глибоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області В.Зегря провела робочу зустріч із головою ЛКК та лікарями КНП «Герцаївська ЦРЛ» з питань направлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм на реабілітаційне лікування у санаторно-курортні заклади за рахунок коштів Фонду.

16 лютого страховий експерт з охорони праці Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Бойчук взяв участь у навчанні з питань охорони праці працівників ТОВ «Логос-Еко».

16 лютого начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Ю.Криничко провела робочу зустріч із працівниками КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району м. Києва з питань експертизи тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності.

17 лютого головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Ю.Пипко провела семінар-навчання страхового активу виконавчого комітету Фастівської міської ради на тему: «Призначення матеріального забезпечення. Забезпечення медичною реабілітацією застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду».

17 лютого начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Н.Вайберт провела робочу зустріч із головним бухгалтером управління освіти Мелітопольської міської ради з питань проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованим особам та особливостей оформлення заяви-розрахунку за е-лікарняними.

17 лютого страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Пивоварова провела семінар для представників СТОВ «Валер’янівське» на тему: «Інструктажі, їх види і методика проведення. Дотримання вимог Положення про розробку інструкцій з охорони праці».

17 лютого страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області І.Мар’ян надав методичну та практичну допомогу в опрацюванні та вдосконаленні елементів СУОП працівникам КНП «Воловецький РЦПМСД».

17 лютого страховий експерт з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області О.Сорокіна провела нараду з працівниками ТОВ «Агропродсервис» на тему: «Профілактика виробничого травматизму».

17 лютого головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Яворівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області М.Глова провела робочу зустріч з членами комісії із соціального страхування КНП «Івано-Франківська районна лікарня» з питань своєчасного подання заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам та реабілітаційного лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду.

17 лютого в.о. начальника Роздільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області Н.Зеленчук і страховий експерт з охорони праці відділення О.Д’ячук провели семінар-навчання з питань охорони праці із керівниками, посадовими особами підприємств, організацій та установ Іванівської, Знам’янської, Великобуялицької, Коноплянської територіальних громад на тему: «Вивчення та роз’яснення нормативно-правових актів з питань охорони праці».

18 лютого головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Вишгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області А.Бондаренко здійснила документальну перевірку дотримання порядку використання страхувальником страхових коштів Фонду та провела нараду з бухгалтерами ТОВ «Корнерстоун» на тему: «Опрацювання електронного листка непрацездатності та нюанси при розрахунку середньоденної допомоги».

18 лютого страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у нараді з працівниками ПСП «Червоний маяк» на тему: «Безпека праці під час підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт».

18 лютого головний спеціаліст відділу по роботі зі страхувальниками Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Т.Свіріна провела семінар для бухгалтерів та членів комісії із соціального страхування ПАТ «Маріупольгаз» з питань здійснення розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам та організації роботи в умовах дії електронної форми листків непрацездатності.

18 лютого страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у семінарі на тему: «Профілактичні заходи зі зниження виробничого травматизму за підсумками роботи у 2021 році» у ТОВ «Охорона-17».

18 лютого головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області Н.Донець провела планову документальну перевірку дотримання порядку використання коштів Фонду у ТОВ «Дубов’язівський елеватор».

18 лютого страховий експерт з охорони праці Жмеринського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Д.Кіндрат здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці, надав методичну допомогу в опрацюванні та впровадженні СУОП на ДП «Жмеринка райагроліс».

18 лютого страховий експерт з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир взяв участь у нараді з питань охорони праці та здійснив доопрацювання і впровадження СУОП у Голопристанському міському центрі зайнятості.

 

версія для друку
повернутись