ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Фонд профінансував одноразову допомогу за кошти ФССУ для сім'ї лікаря-отоларинтголога, який помер внаслідок профхвороби на COVID-19

24.06.2022

Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразової допомоги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням для сім’ї лікаря-отоларинтголога з Житомирської області, який помер внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Розмір допомоги склав 248,1 тисячі гривень.

Перерахування здійснено Фондом вчора, 23 червня. Кошти надійдуть на рахунок родини упродовж декількох банківських днів.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 192 працівників.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

 

версія для друку
повернутись