Управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області
Головна » Діяльність управління » Юридична діяльність

Аналіз стану проведення правової роботи за 2019 рік.

19.02.2020

Одним із напрямків діяльності управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області та його відділень є здійснення правової роботи у відповідності до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», та інших нормативно-правових актів, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів в управлінні та відділеннях як керівниками, так і працівниками, під час виконання покладених на них завдань та функціональних обов’язків.

Протягом 2019 року активно велась робота, пов’язана із участю представників управління та його відділень в судових засіданнях по цивільним, адміністративним та господарським справам в судах різних інстанцій з метою захисту прав та інтересів Фонду.

Станом на 01.01.2019 на розгляді в судах перебувало 82 судових справ за різними напрямками діяльності Фонду, у тому числі за позовами до управління та його відділень. Розглянуто судами 31 судових справ, з яких 7 – судом були задоволені на користь потерпілих, 24 – вирішено на користь Фонду. На розгляді в судах залишається ще 51 судові справи.

Незначна кількість судових позовів обумовлена прийняттям урядом суттєвих змін до законодавства, що відбулись останнім часом, які позитивно вплинули на матеріальне забезпечення потерпілих на виробництві.

У 2019 році управлінням та його відділеннями було винесено 521 постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 70550.00 грн. Протягом звітного періоду сплачено адміністративних штрафів на загальну суму 71145.00 грн.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України