Управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області

Діяльність фонду

14.04.2021
За період проведення весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами виконується близько 35 % річного обсягу польових тракторних та транспортних робіт. У цей період також підвищується інтенсивність інших робіт у сільському господарстві. Після зимового періоду зростає кількість працівників, зайнятих на ручних роботах. Усі ці фактори збільшують ризик виробничого травматизму, особливо при недотриманні вимог охорони праці, виробничої дисципліни та неналежного рівня організації робіт.
13.04.2021
На законодавчому рівні розробка і координація впровадження Антикорупційної стратегії покладено на Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК). Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки повинна стати інструментом контролю за роботою влади в боротьбі з корупцією. Саме на основі цієї стратегії НАЗК розробить державну програму з чіткими показниками ефективності, за якими громадяни можуть оцінювати роботу влади в боротьбі з корупцією.
12.04.2021
Традиційно щорічно 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Цього року він проводиться під девізом: "Передбачити, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР". У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров'я (далі - БЗР), що сприяють безпеці та здоров'ю на роботі.
09.04.2021
Креативність, нестандартний підхід та, здавалося б, недитяче бачення сутності нагальних проблем сьогодення - саме так можна охарактеризувати творчі роботи юних учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей - 2021".
08.04.2021
Спільно з управлінням Держпраці у Полтавській області, центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями профспілок і роботодавців, ЗМІ взяти участь у проведенні відбіркового етапу конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей", та відборі кращих робіт по Полтавській області.
08.04.2021
Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі професійних хвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України (далі - Фонд) страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності. Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) проводиться відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 23.09.1999 № 1105.
07.04.2021
Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році - "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР".
06.04.2021
За розрахунками у 2021 році Фонд соціального страхування України прогнозно недоотримає 745,8 млн гривень частки єдиного внеску через зміни до законодавства щодо звільнення окремих категорій страхувальників від сплати ЄСВ. Надходження в розмірі 9,5727% від єдиного внеску є основним джерелом доходів ФССУ та направляються на фінансування матеріального забезпечення, зокрема лікарняних і декретних допомог, страхових виплат і медико-соціальних послуг, для понад 12 млн застрахованих осіб і 200 тисяч потерпілих на виробництві та їх родин.
05.04.2021
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області звертає увагу комісій (уповноважених) із соціального страхування та бухгалтерів розрахункових відділів підприємств, установ, організацій на те, що на сьогодні у багатьох закладах охорони здоров'я Полтавської області відсутні бланки листків непрацездатності. У зв'язку з цим за період тимчасової непрацездатності застрахованим особам видаються довідки довільної форми, які фактично лише підтверджують поважність причини відсутності працівника на роботі.
02.04.2021
Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою за цінність здоров'я та життя людини. Захист кожного працівника потребує чималих зусиль, адже часто виконання професійних обов'язків пов'язане з великими небезпеками. Охорона праці є невід'ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров'я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності. Саме тому важливо пам'ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві є запорукою збереження здоров'я працівників та найціннішого - людського життя.
facebook

Оголошення

26/03/2021
Графік перевірки стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах Полтавської області у ІІ кварталі 2021 року страховими експертами з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області
19/03/2021
План - графік проведення документальних планових перевірок страхувальників по управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області на IІ квартал 2021 року
21/12/2020
Графік перевірки стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах Полтавської області у І кварталі 2021 року страховими експертами з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області
18/12/2020
План - графік проведення документальних планових перевірок страхувальників по управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області на І квартал 2021 року
20/03/2020
До уваги страхувальників!
19/03/2020
Телефон гарячої лінії управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області
18/03/2020
ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
13/02/2019
Методичні рекомендації щодо заповнення Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України
01/10/2018
Запровадження нового порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (відео)

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області