Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Діяльність управління » Надання матеріального забезпечення та страхових виплат

Право громадян на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

07.11.2018

          Відповідно до ст. 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 визначено, що право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги  за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени сімей, які проживають в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України.

        Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом.

         Члени особистого селянського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню відповідно до цього Закону, мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги відповідно до цього Закону, за умови сплати страхових внесків до Фонду згідно із законом.

         При поданні документів страхувальниками-роботодавцями щодо одержання матеріального забезпечення застрахованим особам до Фонду та у яких виникла заборгованість по виплаті заробітної плати та відповідно відсутня сплата єдиного соціального внеску, і як наслідок страховий стаж працівників впродовж 12-ти місяців перед настанням страхового випадку  становить менше шести місяців, а саме:

-          частиною 1 та 2 ст. 21 Закону № 1105 визначено, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

-          страховий стаж обчислюється за даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а за періоди до його запровадження – у порядку та на умовах, передбачених законодавством, що було чинне раніше.

          Таким чином, розрахунок допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах здійснюється згідно з п.1 ч. 4 ст. 19 Закону № 1105, де визначено, що застраховані особи, які протягом дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців, мають право на матеріальне забезпечення відповідно до цього Закону в таких розмірах:

          допомога по тимчасовій непрацездатності – виходячи з нарахованої заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, але не більше за розмір допомоги, обчислений із мінімальної заробітної плати, встановленої на час настання страхового випадку;

         допомога по вагітності та пологах – виходячи з нарахованої заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, але не більше за розмір допомоги, обчислений із двократного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на час настання страхового випадку.

         Після сплати роботодавцем єдиного соціального внеску, страхувальник повинен зробити перерахунок допомоги по листках непрацездатності і донарахувати застрахованим особам різницю.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України