Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Діяльність управління » Сторінка страхувальника

До уваги страхувальників! Про листки непрацездатності, видані ТОВ "Клініка "Інтер"

10.12.2018

         Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області (далі - Управління) повідомляє, що останнім часом до страхувальників Сумської області почали надходити на оплату листки непрацездатності, видані Товариством з обмеженою відповідальністю «Клініка «Інтер», яке нібито розташоване за адресою: м. Суми, вул. Садова, 58.

         При цьому:

- бланки листків непрацездатності, які надаються застрахованими особами, мають візуальні відмінності від затвердженого технічного опису листка непрацездатності;

- зазначеної вище адреси (м. Суми, вул. Садова, 58) не існує;

- юридична адреса ТОВ «Клініка «Інтер», відповідно до відомостей ЄДР, розташоване на тимчасово окупованій території у місті Луганську.

         Крім того, за інформацією Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації ТОВ «Клініка «Інтер», яке розташоване за адресою: м. Суми, вул. Садова, 58, до реєстру закладів охорони здоров’я не включено.

         Управління нагадує, що відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України