Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Юридична діяльність

Про роботу юридичного відділу

31.10.2017

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області (далі – управління) діє відповідно до Положення.

Основними завданнями юридичного відділу є: організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів управління Фонду, відокремленими підрозділами (відділеннями) управління Фонду, їх керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків, а також представлення інтересів Фонду в судах, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Юридичний відділ спрямовує, координує правову роботу, здійснює методичне керівництво та перевіряє її проведення, здійснює приведення нормативно-правових актів та інших документів, що належать до сфери діяльності Фонду та управління, у відповідність із законодавством.

Управління як правонаступник виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Житомирській області та відповідних відділень продовжує представництво їх інтересів в судових інстанцях. В загальному до управління передано 109 незавершених судових справ.

До управління передано справи по боржниках виконачої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Житомирській області та відповідних відділень, які перебувають на примусовому стягненні в органах державної виконавчої служби. Всього до управління передано близько 600 виконавчих проваджень.

Управління Фонду у Житомирській області проводить щомісячні звірки з органами ДВС щодо стану примусового виконання судових рішень, при цьому постійно знайомляться з матеріалами виконавчого провадження та відслідковують строки для проведення виконавчих дій, передбачені Законом України «Про виконавче провадження» і, в разі необхідності, оскаржує дії і бездіяльність відділів ДВС у судовому порядку.  

З метою попередження провопорушень у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування управлінням проводиться робота щодо притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб страхувальників та інших отримувачів коштів Фонду, які винні в порушенні законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

З 01.08.2017 по 31.12.2017 управлінням було прийнято 250 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності з яких закрито 21 справ за малозначністю. Всього порушниками перераховано 36 тисяч 193 гривень.

З 01.01.2018 року станом на сьогодні управлінням було прийнято 49 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності з яких закрито 7 справ за малозначністю. Всього порушниками перераховано 5 тисяч 112 гривень.

За період роботи з 01.08.2017 року від імені управління Фонду станом на сьогодні було укладено 64 господарських договорів.

Протягом 2017 року активно велась робота пов’язана із участю представників управління та його відділень в судових засіданнях по цивільним, адміністративним та господарським справам в судах різних інстанцій з метою захисту прав та інтересів Фонду. На сьогоднішній день в управлінні на розгляді перебуває 25 позови по трудових спорах.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України