Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Медичні та соціальні послуги

Медичні та соціальні послуги застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання Житомирської області протягом 2017 року та січня - лютого 2018 року

19.03.2018

Забезпечення застрахованих осіб та потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом 2017 року та січня – лютого 2018 року здійснювалось відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Житомирській області (далі – управління) відповідно до вимог  Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» і спрямовувалась на відновлення здоров'я застрахованих осіб та потерпілих, усунення наслідків захворювань та травм.

Загальна сума витрат на медичні та соціальні послуги застрахованих осіб та потерпілих у 2017 році склала 11 489,3 тис. грн., з яких 5 690,6 тис. грн. профінансовано виконавчою дирекцією Фонду на послуги з відновлювального лікування (медичної реабілітації) застрахованих осіб і членів їх сімей, потерпілих у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів та санаторно-курортне лікування потерпілих.

За 2017 рік послуги з відновлювального лікування (медичної реабілітації) отримали 364 застрахованих осіб, з яких 32 – діти у супроводі дорослих, що на 287 осіб більше у порівнянні з 2016 роком.

11 застрахованих осіб стали до праці відразу після санаторного лікування.

Послуги з відновлювального лікування (медичної реабілітації)  надавались у 9 санаторно-курортних закладах України за наступними профілями захворювань:

-         відновлювальне лікування хворих після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної  стенокардії, операцій на серці та магістральних судинах («Жовтень»);

-         відновлювальне лікування хворих після  гострих  цереброваскулярних  порушень («Жовтень», «Карпати»);

-         відновлювальне лікування хворих після оперативних втручань на органах травлення («Трускавецькурорт», «Поляна», «Жовтень», «Шаян»);

-          відновлювальне лікування хворих з порушеннями обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи як для дорослих так і для дітей у супроводі дорослих («Березовий гай» курорту Миргород  Полтавської обл., «Трускавецькурорт», «Моршинкурорт», «Поляна», «Шаян»);

-         відновлювальне лікування післяопікових хворих як для дорослих так і для дітей у супроводі дорослих (санаторій «Авангард»  м. Немирів);

-         відновлювальне лікування після ортопедичних операцій (санаторій «Аркадія», «Карпати»);

-         відновлювальне лікування після оперативних втручань на органах сечостатевої системи («Трускавецькурорт»);

-         відновлювальне лікування порушень перебігу вагітності (санаторій «Авангард», «Карпати»).

Робота управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області щодо організації відновлювального лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів здійснюється шляхом тісної співпраці з управліннями охорони здоров’я області та міста, з головними лікарями, заступниками з лікувальної роботи та головами відбіркових комісій лікувальних закладів Житомирської області.

Працівники управління виконавчої дирекції Фонду приймають участь з інформаційними виступами щодо здійснення медичної реабілітації за рахунок коштів Фонду в підсумкових нарадах управління охорони здоров’я Житомирської ОДА, надають консультативну та практично-методичну допомогу членам відбіркових комісій про порядок відбору хворих та направлення їх на відновлювальне лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Також, працівниками відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області щодня ведеться консультативна та роз’яснювальна робота з головними лікарями, заступниками з лікувальної роботи та головами відбіркових комісій лікувальних закладів Житомирської області.

Станом на 15 березня 2018 року відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України укладено 72 тристоронніх договори із застрахованими особами, що на 9,4% більше порівняно із І кварталом 2017 року.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України