Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Шляхи запобігання виробничому травматизму

22.03.2019

Одним із основних завдань системи управління охороною праці ( СУОП) є проведення навчання з охорони праці та пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці.

Тому навчання з питань охорони праці це навчання працівників, учнів, курсантів, студентів, слухачів з метою отримання навичок безпечного ведення робіт та вивчення нормативно-правової бази  з питань охорони праці.

Проведення навчання працівників, пропаганда безпечних на не шкідливих умов праці, спрямовується на недопущення  виробничих небезпек, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих осіб.

5 березня  інформаційно – роз’яснювальна робота з пропаганди безпечних на не шкідливих умов праці, навчання працівників з питань охорони праці в Вільшанській об’єднаній громаді, учасниками заходу були  працівники та посадові особи Вільшанської ЗОШ  І—ІІІ ст

14 березня в Чуднівській об’єднаній громаді за участю Чуднівської РДА, управління  Держпраці у Житомирській області та Чуднівського відділення УВД ФССУ у Житомирській області проведено семінар з охорони праці для посадових осіб відповідальних за охорону праці, роботодавців та керівників органів місцевого самоврядування. На семінарі ознайомлено присутніх з питаннями охорони праці, трудового законодавства, соціального страхування. На фото страховий експерт з охорони праці Побігайло П.З., головний державний інспектор  управління Держпраці  у Житомирській області Дехтярова Л.В., спеціаліст Чуднівської РДА Акуліч О.Ф. та учасники заходу.

19 березня 2019 за участю страхового експерта з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області Петра Побігайла в Комунальному закладі «Іванопільський ліцей» Чуднівської районної ради Житомирської області було проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу з  пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, щодо запобігання виробничому травматизму.

  В ході проведеного заходу учасники семінару більш детально ознайомились  з питаннями охорони праці, соціального страхування та організацією роботи з охорони праці навчального закладу.  Було звернено увагу слухачів щодо проведення заходів з нагоди Дня охорони праці, який відзначається в Україні 28 квітня і буде проходити під девізом: «Охорона праці на роботі майбутнього».   На фото учасники заходу.

 

Описание: P90314-100349

 

Описание: P90314-105751

 

 

Описание: P90319-124325

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України