Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Напередодні Всесвітнього Дня охорони праці

25.04.2019

Напередодні відзначення  Дня охорони праці в Україні під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці»  начальником  Бердичівського відділення управління ВД Фонду соціального страхування України у Житомирській області. Людмила Березовська 24 квітня 2019 року  було проведено семінар у Державній установі «Бердичівський виправний центр №108».
         На семінарі були розглянуті питання підвищення рівня безпеки та гігієни праці, соціальний захист працюючих, розвиток культури профілактики у сфері безпеки та гігієни праці та Закон України «Про охорону праці».

У семінарі прийняли участь керівники установи та співробітники установи.

У своєму виступі інженер з охорони праці установи Світлана Ткачук зазначила про реформування сфери безпеки та гігієни праці, яку визначив Уряд України і впроваджує Міністерство соціальної політики та Державна служба України з питань праці, передбачає докорінні зміни в підходах до управління охороною праці. Саме тому важливо підготуватись до важливих змін, правильно спрогнозувати результати реформування та забезпечити, з урахуванням пріоритетності навчання і постійного розвитку, впровадження нових принципів СУОП.

Людмила Березовська розповіла  у своєму виступі про новий порядок розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України 17.04.2019р. № 337, який набирає чинності з 01 липня 2019р.

Керівництво установи постійно покращує умови праці працівників та приділяє увагу побутовим умовам, зокрема нещодавно були придбані нові аптечки та створено куточки з охорони праці, на яких висвітлено основні питання з охорони праці.

Описание: I:\Portal FSSU\20190425\V[1].jpg

Описание: I:\Portal FSSU\20190425\2V[1].jpg

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України