Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Круглий стіл з питань охорони праці з керівниками служб охорони праці підприємств, установ міста Новограда-Волинського

07.05.2019

03 травня 2019 року у конференц-залі Будинку рад за участю заступника міського голови Оксани Гвозденко, страхового експерта з охорони праці Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області Віктора Оримовича, заступника директора департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради Надії Шатило  із залученням спеціалістів з охорони праці підприємств та установ міста відбулося засідання круглого столу з питань охорони праці, на якому обговорювались актуальні питання  охорони праці.

Під час свого виступу заступник міського голови Оксана Гвозденко зазначила, що незадовільний стан охорони та умов праці є причиною втрати здоров’я, а інколи і життя працюючої людини, що тяжким тягарем лягає на економіку підприємств, і як наслідок, всієї держави. Тому взаємодія органів місцевого самоврядування, роботодавців, Фонду соціального страхування  з питань охорони праці дає можливість знайти нові підходи в галузі охорони праці, що дозволить значно знизити втрати працездатності на підприємствах та установах.

Також до слова було запрошено страхового експерта з охорони праці Новоград-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області Віктора Оримовича, який зазначив, що життя та здоров`я людини – це найбільша цінність. Тому наше спільне завдання – не допустити зростання травматизму і створити безпечні умови праці для кожного, хто працює у нашому місті. Страховий експерт відзначив проведену роботу на підприємствах з питань дотримання законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці. Віктор Юрійович ознайомив учасників круглого столу із сумною статистикою нещасних випадків і професійних захворювань по місту Новограду –Волинському та у цілому по відділенню за 2018 та за 2019 поточний рік з детальним аналізом причин виникнення таких випадків.

Виступаючі керівники служб з охорони праці:  ТОВ «ВО «Техна» Олена Добржанська, «Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму» Іван Теплов, Центру поштового зв’язку №4 Житомирської дирекції ПАТ "Укрпошта" Валентин Бучинський, ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» Сергій Іщук поділились своїм досвідом у питаннях створення безпечних умов праці, особливостями проведення навчання з питань охорони праці, профілактики травматизму на робочих місцях та іншими питаннями охорони праці.

Описание: I:\Portal FSSU\20190507\Новоград\DSC_0007_.jpgОписание: DSC_0026_.jpgОписание: DSC_0054_.jpg

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України