Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Робота з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці Коростишівського відділення

15.05.2019

Політика кожного підприємства повинна бути спрямована на створення здорових та безпечних умов праці, які забезпечуються:

  • Персональною участю керівника підприємства у забезпеченні функціонування системи управління охороною праці.
  • Відповідальністю кожного працівника підприємства за дотримання обов’язків з питань охорони праці, не залежно від посади, яку він займає та роботи, яку він виконує.
  • Поетапним зниженням рівня ризику виникнення нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань за рахунок:

Підтримання у справному стані будівель та споруд. Приведення машин, механізмів та обладнання у відповідність до вимог нормативних актів з охорони праці. Підвищення рівня безпеки технологічних процесів. Забезпечення працівників засобами індивідуального захисту. Організації лікувально-профілактичного обслуговування працюючих. Функціонування системи безперервного навчання з питань охорони праці. Ці та інші питання піднімалися страховим експертом з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області під час проведення заходів з нагоди Дня охорони праці, які в цьому році проходять під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Зокрема, під час проведення відкритого заняття на тему «28 квітняВсесвітній День охорони праці» для студентів ІV курсу, який проходив у ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж ім. І.Я. Франка» особливу увагу було звернено на правові основи охорони праці, ризики у професійній діяльності педагога та шляхи їх усунення. У Коростишівському ДНЗ ясла-садка №7 «Сонечко» 24 квітня 2019 року  був організований семінар для працівників на тему: «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» та у комунальному навчальному закладі «Коростишівська спецшкола-інтернат» 25.04.2019 року був проведений семінар з питань охорони праці та профілактики травматизму. У своїх виступах страховий експерт з охорони праці розповів про відзначення 28 квітня Всесвітнього Дня охорони праці та про історію проведення даного заходу, проінформував про статистику нещасних випадків, які сталися в Житомирській області та Коростишівському районі протягом 2018 та І кварталу 2019 року, про причини, які призвели до настання цих нещасних випадків та наголосив на  необхідності дотримання  працівниками своїх зобов’язань щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та на відповідальності кожного працівника підприємства за дотримання обов’язків з питань охорони праці, незалежно від посади, яку він займає та роботи, яку він виконує.  Працівники закладів були ознайомленні з виробничими ризиками та їх впливом на безпеку праці, а також  з заходами з профілактики травматизму на виробництві та переглянуті відео ролики з даної тематики.

Описание: Описание: I:\Portal FSSU\20190515\Фото Коростишів\IMG_20190423_134817_1.jpg

Описание: Описание: I:\Portal FSSU\20190515\Фото Коростишів\IMG_20190423_142541_1.jpg

Описание: Описание: I:\Portal FSSU\20190515\Фото Коростишів\IMG_20190425_142321_1.jpg

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України