Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Проведення профілактичної роботи служби страхових експертів області за І квартал 2019 року

22.05.2019

Одним з головних напрямків роботи управління та відділень є профілактична робота з запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих осіб, викликаним умовами праці. Профілактична робота неможлива без ефективної діяльності служби страхових експертів з охорони праці, оскільки саме страхові експерти виконують значну частину завдань з профілактики, в тому числі консультативно – дорадчі функції.

Для запобігання нещасних випадків на виробництві і зниження професійної захворюваності, відділ з профілактики страхових випадків управління проводить методичне керівництво роботою страхових експертів з охорони праці  відділень, спрямоване на підвищення результативності їхньої профілактичної роботи і націлює їх на проведення намічених заходів в установлені терміни, у повному обсязі, якісно і щоб вони давали реальну віддачу.

Станом на 1 квітня 2019 року у відділеннях ВД Фонду працює 12 страхових експертів з охорони праці.

Страхові експерти з охорони праці відділень за І квартал 2019  року  взяли  участь у роботі комісій з розслідування 46 нещасних  випадків, що складає 100 % від загальної кількості, в тому числі у:

·         3 нещасних випадків із смертельним наслідком,

·         1 груповому випадку,

·         3 випадків смерті на підприємстві,

·         6 нещасних випадків з можливою інвалідністю,

·         4 професійних захворювань,

·         29 інших випадків виробничого травматизму.

За І квартал 2019 року зареєстровано 3 випадки професійних захворювань, що на 3 випадки  менше  ніж за аналогічний період 2018 року.

Протягом І кварталу 2019 року управлінням та відділеннями виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області здійснювались наступні види профілактичних заходів, а саме: проведення семінарів, нарад, «круглів столів», публікація статей у друкованих засобах масової інформації, виступи на телебаченні та радіо тощо.

За І квартал 2019 року працівниками управління та відділень ВД Фонду взято участь у проведенні:

·         29 семінарів;

·         16 нарад;

·         15 „ круглих столів”.

У друкованих засобах масової інформації було опубліковано 18 статей з питань охорони праці та соціального захисту працюючих, організовано 7 виступів по радіо та  телебаченню.

Страхові експерти з ОП взяли участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на 70 підприємствах області, у роботі 9 комісій з питань охорони праці на підприємствах.

Інформація щодо кількості здійснених заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві відображена у таблиці № 1.

 
Таблиця № 1

 

 

Складено 7  протоколів  про адміністративні правопорушення на  посадових осіб за несвоєчасне повідомлення про нещасний випадок на виробництві.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України