Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Семінар-нарада "Новий порядок розслідування"

17.07.2019

16 липня 2019 року у Новоград-Волинському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області було проведено семінар-нараду з керівниками служб охорони праці найбільших підприємств, установ, організацій м. Новоград-Волинського, Новоград-Волинського та Баранівського районів на тему: «Новий порядок розслідування».

До учасників семінару звернувся начальник Новоград-Волинського відділення Фонду Рогатюк С.С., який наголосив, що у відділені Фонду завжди є тісний контакт з керівниками служб охорони праці, які хочуть налагодити безпечну працю на своєму виробництві, тому ми завжди раді надати консультації по питаннях охорони праці підприємствам, установам, організаціям, а по їх запрошенні прийняти участь у виробничих нарадах на яких піднімаються питання охорони праці та профілактики виробничого травматизму. Також Рогатюк С.С. наголосив, що якісне розслідування нещасних випадків на виробництві, встановлення причин виникнення таких випадків, розроблення заходів щодо запобігання подібним нещасним випадкам убезпечує ризик їх виникнення у майбутньому.

Страховий експерт з охорони праці Новоград-Волинського відділення Фонду Оримович В.Ю. детально розкрив «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» та надав зразки документів для використання у роботі, та відповів на запитання учасників семінар-наради.

Описание: I:\Portal FSSU\20190717\фото_1_.jpg

Описание: I:\Portal FSSU\20190717\фото_2_.jpg

Описание: I:\Portal FSSU\20190717\фото_3_.jpg

Описание: I:\Portal FSSU\20190717\фото_4_.jpg

 

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України