Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Виїзна семінар - нарада страхових експертів з охорони праці

12.08.2019

08 серпня 2019 року відділом профілактики страхових випадків управління ВД Фонду соціального страхування України у Житомирській області була організована  виїзна  семінар – нарада страхових експертів з охорони праці.

На нараді було підведено підсумки роботи по профілактиці виробничого травматизму за 1 півріччя 2019 року. Враховуючи те, що у 1 півріччі 2019 року самий найвищий рівень травматизму по області зафіксовано у сільськогосподарській галузі, тому виїзну-семінар нараду вирішено провести саме на підприємствах цієї галузі на яких відсутній виробничий травматизм та застосовані сучасні новітні технології.  

Для цього відбулась екскурсія на підприємствах ТОВ «Овочевий комбінат «Станишівка»  та ПП «ІМПАК».

ТОВ «Овочевий комбінат «Станишівка» є правонаступником колишнього тепличного господарства колгоспу «Зоря» та знаходиться у Житомирському районі. На початку 90 –х років господарство занепало. І тільки на прикінці 2000 – х років коли з’явився власник господарство почало відновлюватись та розбудовуватись. На сьогодні тепличний комплекс являє собою шість гектарів скляних теплиць, в яких вирощуються овочі переважно помідори та огірки. Обслуговує господарство понад 120 працівників, які офіційно працевлаштовані та соціально захищені. В господарстві є побутові приміщення, душові, працівники забезпечені спецодягом та миючими засобами.

Приватне підприємство «ІМПАК» – новаторська сільськогосподарська компанія, яка підкорює нові високотехнологічні знання та створене з нуля і розташоване у Андрушівському районі.

Підприємство займається вирощуванням картоплі, моркви, столового буряка на власних полях з послідуючим зберіганням та фасуванням.

У роздрібній торгівельній мережі овочева продукція реалізується під торгівельною маркою «Овочиста» та  «Овочева класика», для яких спеціально розроблена тара різної, зручної ємності, де овочі підібрані за розміром.

Крім вирощування зернових та овочевих культур підприємство займається також вирощуванням грецького горіха та його саджанців.

Обслуговує господарство понад 220 працівників, які офіційно працевлаштовані та соціально захищені. На підприємстві є побутові приміщення, душові, працівники забезпечені спецодягом та миючими засобами.

При проведенні екскурсії страхові експерти з охорони праці мали змогу ознайомитись з новітніми сучасними технологіями у сільськогосподарській галузі, а також з європейським підходом до організації виробничого середовища, сучасної ергономіки  та естетичного оформлення відвідуваних підприємств.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України