Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Анонси подій

Анонс подій на 08 - 12 липня 2019 року, що відбудуться за участю працівників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області та його робочих органів

14.08.2019

№ з/п

Дата

Подія

Короткий зміст

Відповідальна особа (ПІП, посада, телефон), яка може надати детальну інформацію

1.

09 липня

Круглий стіл з представниками Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання (Код ЄДРПОУ 01991783) "Співрпраця відповідно змін Порядку розслідування №337 від 17.04.2019р."(Малинське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншими випадкам загрози здоров`ю застрахованих, викликаних умовами праці.

Рабошук О. М.,

страховий експерт з охорони праці

(04133) 5-31-74

2.

09 липня

ТОВ «ЮНІКОМ-ПРОМ», участь у засіданні комісії з перевірки знань з охорони праці (Хорошівське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Перевірка знань з питань охорони праці.

Слюсар А.П. –  страховий експерт з охорони праці

(04145) 3-18-17

3.

10 липня

Участь у комісії із безпеки життєдіяльності   та охорони праці Новоград-Волинської міської ради

(Новоград-Волинське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Питання наради що  планують до розгляду:

Стан виробничого травматизму у місті Новограді-Волинському. Аналіз причин настання нещасних випадків на виробництві у І-му півріччі

 

Оримович В.Ю.- страховий експерт з охорони праці (04141) 2-05-45

4.

11 липня

 

Семінар - нарада з інженерами з охорони праці, особами відповідальними за охорону праці підприємств, установ, організацій з приводу введення в дію нового Порядку розслідування нещасних випадків на виробництві. (Коростишівське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Участь страхового експерта в семінар-нараді з  інженерами з охорони праці, особами відповідальними за охорону праці підприємств, установ, організацій. Ознайомлення з новим Порядком розслідування нещасних випадків на виробництві .

Фещенко В.М. - страховий експерт з охорони праці  (4130) 5-01-13

5.

12 липня

Участь у навчанні та перевірці знань з охорони праці відповідальних  осіб підприємств міста Новоград-Волинського, Новоград-Волинського та Баранівського районів з питань охорони праці. (Новоград-Волинське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

 

Участь у навчанні та перевірці знань  у якості члена комісії із перевірки знань з питань охорони праці у  ТОВ «Житомирський обласний навчально-курсовий комбінаті» у посадових осіб підприємств страхувальників.

 

Оримович В.Ю.- страховий експерт з охорони праці (04141) 2-05-45

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України