Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Семінар з охорони праці на ТОВ "Бердичівський хлібозавод"

29.08.2019

«Безпека – це якщо знаєш як ухилитися від небезпеки. У безпеки немає ціни, як немає її у людського життя.» (Е. Хемінгуей).

 

Одним із основних завдань Фонду соціального страхування України є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих, викликаних умовами праці. 

Найбільш прийнятною для роботодавців формою профілактичної роботи є проведення семінарів з питань охорони праці.

28 серпня 2019 року на ТОВ «Бердичівський хлібозавод» було проведено семінар за участі начальника відділу профілактики страхових випадків – головного страхового експерта з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області Клісовської Л.О., начальника Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Березовської Л.Б., страхового експерта з охорони праці відділення Кулика Є.Т. та керівного складу і працівників підприємства.

Семінар відкрила начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області Клісовська Л.О. Вона довела інформацію щодо травматизму та професійній захворюваності за І півріччя 2019 року в Україні загалом та Житомирській області зокрема, привела резонансні нещасні випадки на підприємствах області та причини їх настання. Наголошено що, на жаль часто (майже 90% випадків) основною причиною травмування на виробництві є невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці самими потерпілими. У чому ж причина? Нерідко у потерпілого є досвід, знання, вміння, навички в роботі. Може з роками втрачається пильність та відповідальність або виникає завищена самовпевненість, яка призводить до нехтування правил безпеки? Але, чим жорсткіші вимоги людини до себе, тим більше гарантії від нещасних випадків на виробництві.

Начальником Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Березовською Л.Б. доведено новини та загальні принципи соціального захисту працюючих, звернула увагу присутніх на посиленні контролю за цільовим та правомірним використанням коштів Фонду, повідомлено про право застрахованих осіб на забезпечення соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм.

Страховим експертом з охорони праці відділення Куликом Є.Т. доведено інформацію щодо травматизму та професійній захворюваності за 7 місяців 2019 року в м. Бердичів та Бердичівському районі, наголошено на основних вимогах охорони праці в хлібопекарській промисловості.

По закінченню семінару були надані кваліфіковані та вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Описание: I:\Portal FSSU\20190829\IMG_8680.JPG

Описание: I:\Portal FSSU\20190829\IMG_8689.JPG

Описание: I:\Portal FSSU\20190829\IMG_8694.JPG

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України