Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Семінар з охорони праці в Бердичівському міському центрі зайнятості

06.09.2019

05 вересня 2019 року начальником Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області Березовською Л.Б. та страховим експертом з охорони праці відділення Куликом Є.Т було проведено семінар в Бердичівському міському центрі зайнятості для представників підприємств міста та фізичних осіб – підприємців. Зокрема, на семінарі були присутні представники МКП «Бердичівкомунсервіс», МКП «Бердичівводоканал», ТОВ «Бердичівський пивзавод», ПАТ «Прогрес», ТОВ «Автотранспортне підприємство 11837», ТОВ «ОРТЕК», ТОВ «Фармація», ФОП «Доманський В.Л», ФОП «Іванов О.Л.» та багато інших.

Основною метою семінару було доведення до роботодавців нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який вступив в дію з 1 липня 2019 року.

Разом з тим, страховим експертом з охорони праці була доведена інформація щодо травматизму та професійної захворюваності за І півріччя 2019 року в м. Бердичів, Бердичівському та Ружинському районах Житомирській області, розглянуто резонансні нещасні випадки на підприємствах та причини їх настання. Наголошено що, на жаль, часто основною причиною травмування на виробництві є невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці самими потерпілими. Тому, ще одним із головних питань семінару було наголошення на виконанні вимог Типового положення про порядок проведення навчання й перевірки знань з питань охорони праці.

Начальником відділення Березовською Л.Б. черговий раз повідомлено про право застрахованих осіб на матеріальне забезпечення, соціальні послуги з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, види страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей. Також вона звернула увагу присутніх на посиленні контролю за цільовим та правомірним використанням коштів Фонду

По закінченню семінару були надані кваліфіковані та вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Описание: I:\Portal FSSU\20190906\IMG_8757.JPG

Описание: I:\Portal FSSU\20190906\IMG_8761.JPG

Описание: I:\Portal FSSU\20190906\IMG_8764.JPG

 

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України