Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Безпека праці працюючих - одне із перших завдань керівника підприємства

23.09.2019

На таку тему пройшов семінар в Дочірньому підприємстві «Романівський лісгосп АПК» ЖОКАП "ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС" Житомирської обласної ради, в семінарі прийняли участь посадові особи керівники структурних підрозділів лісгоспу та відповідальні особи за охорону праці, а також страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення УВД ФССУ у Житомирській області Петро Побігайло.

Інженером з охорони праці лісгоспу Андрієм Присяжнюком були підведені підсумки роботи за І півріччя 2019 року з питань охорони праці та звернено увагу на роботи підвищеної небезпеки на виробництві та навчання працівників.

Виступаючі проінформували керівників  структурних підрозділів про можливі причини та обставини виникнення нещасних випадків в лісовому господарстві та їх наслідки. Звернули увагу на вимоги безпеки під час використання машин та механізмів, правила поводження на території підприємства та за її межами. Акцентували увагу щодо дотримання правил пожежної безпеки, охорони праці та трудової дисципліни на підприємстві.

Виділили основні виробничі чинники, що призводять до ризиків виникнення нещасних випадків та професійних захворювань в лісовому господарстві. Ознайомили посадових осіб з новим порядком розслідування нещасних випадків на виробництві та іншими нормативно – правовими актами, що поширюються на підприємство. Розповіли про соціальний захист застрахованих осіб у разі настання страхового випадку. Наголосили про  завдання, які стоять перед керівниками та відповідальними особами за стан охорони праці на виробництві про необхідність доведення до працівників вимог ст. 14 Закону України «Про охорону праці».  Запропонували заходи, щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві.Описание: I:\Portal FSSU\20190923\Профілактика\P90821-105101.jpgОписание: P90821-105842.jpgОписание: P90821-131928.jpg

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України