Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Запобігання корупції

Повідомлення про корупцію

02.10.2019

У разі коли Вам стали відомі  факти порушення антикорупційного законодавства посадовими особами та працівниками управління виконавчої дирекція Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією порушень:

- письмово на поштову адресу управління: 10014, Україна, м. Житомир , Майдан Корольова, 2  (з позначкою «Про корупцію»);

- електронними листом на адресу: antikor.zt@fssu.gov.ua

- за телефоном або на особистому прийомі громадян головного спеціаліста з питань запобігання корупції управління: +38 (0412) 47-24-47;

- за телефоном «гарячої лінії» управління : +38 (0412) 47-24-57.

 

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок - четвер: з 9:00 до 18:00, п’ятниця: з 9:00 до 16:45, з щоденною перервою з 13:00 до 13:45.

Головний спеціаліст з питань запобігання корупції управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області – Подоляк Леся Володимирівна.

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до Порядку обробки повідомлень про корупцію, що надходять до виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, затвердженого наказом виконавчої дирекції Фонду від 20.03.2018 №152-од.

Інформація, наведена у повідомленні про корупцію, має містити факти про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особами, визначеними у підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону, зокрема:

- порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;

- запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

- недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;

- порушення вимог організації роботи із запобігання і виявлення корупції.

 

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

-   прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

- текст повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;

- прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

 

Також в повідомленні доцільно надати відповіді на такі питання:

-   коли стався випадок (час)?

-   коли та яким чином Ви дізналися про цей випадок?

-   чи знають інші люди про цей випадок? Якщо так, чи можете Ви сказати, хто саме?

-   чому, на Вашу думку, цей випадок включає неправомірне або навіть злочинне діяння?

-   чи мали місце такі випадки в минулому? Якщо так, чи надавалося повідомлення про них раніше, і які заходи були вжиті у зв’язку із ними?

-   чи обіцялася або надавалася комусь перевага в описаному випадку? Якщо так, хто і кому обіцяв чи надавав перевагу? Що було обіцяно, чому і яким чином відповідним особам/організаціям обіцялася або надавалася перевага?

-   чому Ви вирішили повідомити про цей випадок?

-   чи надавалася інформація про зазначений вище випадок кудись ще? Якщо так, куди/кому?

Звертаємо Вашу увагу, повідомлення, які надходять через електронну пошту головному спеціалісту з питань запобігання корупції управління виконавчої дирекції Фонду, направляються викривачем з підписом у сканованому вигляді.

 Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом управління виконавчої дирекції Фонду як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону.

 Повідомлення про корупцію може надаватися також анонімно.

Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 Закону.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

 Якщо Ви вирішили подати повідомлення про корупцію та надали нам свою контактну інформацію, ми запевняємо, що ця інформація не буде передаватись нікому без Вашої прямої згоди. Ви також можете залишитися анонімним, однак, зауважте, що розслідування справи часто вимагає додаткової інформації, і може виникнути необхідність зв’язатися з Вами, що можливе лише якщо ми матимемо Вашу контактну інформацію.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України